Upgrade na Windows 10 zdarma končí zajtra na obed a ako som s Windows 10 spokojný ja?

Priatelia, je to presne rok čo Microsoft vypustil do sveta svoj nový operačný systém Windows 10, ktorý od svojho uvedenia vyvoláva rozporuplné reakcie.

Časť ľudí ho miluje, časť ľudí ho z duše nenávidí, a časť o ňom dokonca konšpiruje. A tak je na čase povedať si ako som s Windows 10 spokojný ja.

Windows 10 som mal možnosť testovať, ešte pred oficiálnym uvedením v Insider programe, a už vtedy to vyzeralo na veľmi zaujímavý systém. Aj keď samozrejme to bola fáza, kde ešte nie všetko fungovalo ako malo.

Potom prišlo uvedenie na trh, a ja som začal Windows 10 používať. No a musím povedať, že k spokojnosti ho na PC používam dodnes.

Hry ktoré hrávam na ňom idú absolútne bez problémov, a ak sa dačo vyskytne, napokon zistím, že som si problém spôsobil sám nepozornosťou.

Windows 10 dokonca spoznal aj tak exotický hardware ako sú rôzne USB mikrofóny či DJ konzoly, a bez mihnutia oka som ich mohol používať.

Takže z môjho pohľadu som s Windows 10 vlastne celkom spokojný, a myslím, že ho môžem smelo odporúčať. A prečo  to vlastne píšem?

Nuž dnes je práve ten deň, keď máte poslednú možnosť, získať Windows 10 úplne zdarma, respektíve táto možnosť bude ešte do zajtrajšieho poludnia.

Zdroj SmartMania.cz

1 komentár pri “Upgrade na Windows 10 zdarma končí zajtra na obed a ako som s Windows 10 spokojný ja?

  1. Osobne môžem povedať, že Windows 10 mi nie je sympatický. veľa vecí, čo boli po ruke, musím hľadať. nemôžem vypnúť aktualizácie a vzhľadom mi to promína oveľa viac android ako windows. čo k tomu dodať? hádam len to, že nemôžem vypnúť veľa vecí, ktoré sú skôr na škodu.

    kto chce windows 7, ten si ho dá aj na notebook, na ktorom má windows 10 legálne nainštalovaný. a kto chce dobrý systém, môže mať naozaj čokoľvek. osobne mám legálny win7, ale presne to isté, možno i viac urobím pod Linuxom.

Komentáre sú uzavreté.