TS: Zoznámte sa s novým Moto G4 Plus, s ktorým dostanete viac toho, na čom najviac záleží

Bratislava – 26. júla 2016: V tomto duchu sme navrhli novú generáciu Moto G. A keďže vieme, že ľudia sú jedineční a svoje telefóny používajú rôznymi spôsobmi, tak sme Moto G4 Plus vybavili užitočnými a zmysluplnými technológiami, takže vám už nikdy nebude chýbať to, čo je pre vás najdôležitejšie.

Moto G4 Plus: Nech vám nikdy neujde fotka, ktorá stojí za zdieľanie

Moto G4 Plus má niekoľko nových prvkov určených pre tých, ktorí od svojho telefónu potrebujú ešte niečo viac. Po prvé ide o pôsobivý fotoaparát. Nie je nič horšie ako keď zmeškáte ten správny moment. Teraz sa vám to už nestane. 16MP fotoaparát smartfónu Moto G4 Plus má dve dodatočné technológie rýchleho zaostrovania, laserové zaostrovanie a automatické zaostrovanie s fázovou detekciou, takže vždy urobíte ostré a jasné fotky, ktoré si môžete prezerať na krásnom 5,5“ Full HD displeji. DxOMark, dôveryhodný priemyselný štandard pre hodnotenie zobrazovacej kvality fotoaparátov a objektívov, zaradil Moto G4 Plus na základe kvality fotografií medzi špičkové fotoaparáty v smartfóne, pričom predbehli aj iPhone 6S, iPhone 6S Plus ako aj ďalšie telefóny, ktoré sú aj dvojnásobne drahšie.

Screen Shot 2016-07-29 at 20.08.36

Moto G4 Plus nezaostáva ani vo výkone. O plynulé reakcie sa postará čistý Android spolu s výkonným osemjadrovým procesorom Snapdragon 617. Moto G4 Plus podporuje TurboPower nabíjanie, vďaka ktorému predĺžite výdrž batérie o 6 hodín za 15 minút v nabíjačke. 25 W adaptér pritom nájdete priamo v balení.

Už vás nebaví zápasiť so svojim telefónom, aby ste ho zapli a prihlásili sa? Vďaka čítačke odtlačkov prstov, ktorú zväčša nájdete v drahších zariadeniach, vám na okamžitú aktiváciu telefónu stačí jednoduchý dotyk.

Cena a dostupnosť

Moto G4 Plus bude dostupný v oboch farebných prevedeniach – bielej a čiernej – 26. augusta 2016 za cenu od 269 EUR s DPH u autorizovaných predajcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *