TS: Logitech POWERED pre jednoduché a pohodlné nabíjanie iPhonu

LAUSANNE, Švajčiarsko a NEWARK, Kalifornia — 7. august 2018 — Logitech (SIX:
LOGN) (NASDAQ: LOGI) ohlásil bezdrôtový nabíjací stojanček Logitech POWERED,pre iPhone 8®, iPhone® 8 Plus a iPhone® X navrhnutý v spolupráci so spoločnosťou Apple. Umožňuje iPhone nielen ľahko dobíjať, ale zároveň ho počas nabíjania používať, pričom sa dá iPhone v stojančeku umiestniť vo zvislej aj vodorovnej polohe i prinabíjaní.

„POWERED stavia na estetike a koncepcii iPhone, zjednodušuje proces bezdrôtového nabíjania a umožňuje udržiavať stále spojenie so svetom aj počas dobíjania,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka pre mobilné riešenia v spoločnosti Logitech. „Na rozdiel od bežných nabíjacích podložiek sa nemusíte namáhať so správnymumiestnením telefónu – stačí len zasunúť iPhone do kolísky.

Je to naozaj kúzelnejednoduché a pohodlné najmä pre používateľov iPhone X, ktorí môžu jednoducho odomykať svoj telefón pomocou Face ID.“
S POWERED je hračkou sledovať videá, čítať recepty, sledovať oznámenia alebo komunikovať cez FaceTime®, aj keď je iPhone umiestnený v nabíjacom stojane.

Pogumovaná kolíska v tvare „U“ udržuje iPhone v stabilnej polohe aj s ochranným puzdrom s hrúbkou až 3 mm, takže sa dá bezpečne a nepretržite nabíjať. POWERED má certifikáciu pre štandard Qi, je optimalizovaný pre iPhone a obsahuje ochranu proti prehriatiu, ktorá pomáha regulovať teplotu. LED v hornej časti stojančeku informuje o nabíjaní iPhonu, zostáva však skrytá za telefónom, takže nepôsobí rušivým dojmom. POWERED je štýlovým doplnkom iPhonu doma aj v kancelárii a ľahko zapadne do každého interiéru.

Cena a dostupnosť

POWERED by mal byť k dispozícii od augusta 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €. Pre viac informácií navštívte prosím Logitech.com, náš blog ,alebo nás kontaktujte na Facebooku, Instagrame a Twitteri.