Tri zaujímavé free to play hry

Všetci dobre viete, že som dušou hráč. A rád hrám všetky možné hry. Nemusím však každopádne hrať len AAA hry, ale zaujímavé veci, sa rodia aj v kategórii Free to Play, a tu sa teraz zameriam hlavne na menej známe tituly.

Warface

Warface je graficky aj hrateľnosťou veľmi vydarená  class based s multiplayer strieľačka, ktorá ponúka množtvo herných módov od team deathmatchu, až po plant bomb, plus tu nájdete co-op kampane, či špeciálne misie.

Arzenál zbraní, je tak isto celkom rozsiahly, avšak musíte si ich kupovať za body získané hraním hry, čo je na druhej strane celkom motivujúci faktor.

Môžete hrať za assaulta, supporta medika, či snipera. Každý má svoje špeciálne vlastnosti, ktoré vám môžu v boji dosť pomôcť.

Prvé verzie neoplývali bohvie akou grafikou, avšak posledné updaty spravili z Warface veľmi kvalitnú zábavu, čo je spôsobené aj tým, že zápas trvá max 10 minút, a potom končí. Takže tu nehrozia hodinové bitky, a vy sa tak rýchlo neunavíte.

Hru môžete sťahovať tu na Steame

Armored Warfare

Máte radi tanky? A chcete radšej modernejšie stroje ako sú vo World of Tanks? Tak možno by ste si mali zahrať Armored Warfare,

Avšak pozor, nčakajte tu žiadne triedenie tech tree podľa štátov. Tu ste totiž tak trocha v alternatívnej súčasnosti, kde sa tanky kupujú u dealerov podľa kontinentov, a ste členom žoldnierskej Black Company.

Hra je graficky veľmi podarená a hrateľnosťou je tak isto na veľmi dobrej úrovni, či už v PVP alebo PVE režime, kde ani boti nie su úplne dutý ako bambus, a vedia vás pekne potrápiť.

Ak máte teda radi moderné tanky, určite si hru  stiahnite, od istého času je dostupná aj tu na Steame.

Battlerite

Máte radi MOBA hry, ale nemáte radi šialene dlhé  partie? Potom je tu práve pre vás Battlerite. Ono jje to síce MOBA, ale bez lanes a towers, skôr len hrdinovia, a číra Battle Arena.

Napriek tomu, sa však jedná o kvalitnú zábavu na dlhé hodiny. Pričom jeden zápas netrvá viac ako 10 minút a je po všetkom. Tak či onak, niektorý hráči sú ozaj dobrý, a dokážu vás pekelne potrápiť.

Hru Battlerite stiahnete tu

Toto sú také tri menej známe, ale za to veľmi kvalitné free to play hry, ktoré sa isto oplatí skúsiť, a ktoré aj  mňa osobne dosť zaujali.