Transformers – skvelé Sci-Fi

Tak včera som sa konečne dostal po čase k pozeraniu nejakého filmu. Nuž a do oka mi padol film Transformers. Bol som totiž celkom zvedavý, ako sa dá nakrútiť film, podľa seriálu a inšpirovaný aj hračkami Transformers. Nuž verte neverte, dá sa to a veľmi dobre. Veď keď to produkujú mená ako Michael Bay a Steven Spielberg, tak už to je určitá záruka kvality. Inak celkom sa mi páčilo, ako dokázali scenáristi dať strojom charakter a ľudský rozmer. Z kladných hrdinov bol sympatický okrem živých hercov aj robot Bumble Bee, či Optimus Prime. Avšak aj záporný hrdinovia mali svojho sympaťáka. Aspoň mne sa páčil taký malý robot hacker, ktorý sa nabúraval do systémov. Najviac sa mi s ním však páčila scénka, v ktorej hackoval Air Force One. Totiž keď armáda vypla sieť v tú najmenej vhodnú chvíľu, tak si milý robot hacker začal trieskať hlavu o monitor 😀 . A to mi prišlo celkom také milé, že aj stroju dokázali tvorcovia dodať akýsi charakter. Takže ak máte radi sci-fi, tak určite si film Transformers pozrite.

3 názory na “Transformers – skvelé Sci-Fi

  1. na zaciatku mi kamarat hovorel ze nechcem film transformers
    mislel som si ze je to debilina ale ked mi to kamarat prepalil na dvd a prisiel som domov,a pustil som si na devedecku pacilo sa mi jak sa auta premenaju na roboto
    ale tomu nechapem ked isli roboti na zem optimus prain,zeleznak,sroupka,atak dalej skade nabrali kolesa a takdalej
    ALE JE TO NAJLEPSI SCIFI FILM!!!!!!!!

  2. Také jsem měl tu možnost ten film shlédnout (v kině). Po skončení filmu jsem si představil novinový titulek: „Transformers aneb Dýchlo na mě kino…“. Opravdu skvělý film.

Nie je možné pridávať komentáre.