TOP 5 Smart gadgetov pod stromček

Priatelia, Vianoce sa nám nezadržateľne blížia, a tak som si povedal, že vám dám pár tipov na  5 smart darčekov. Tentoraz to nebudú notebooky, alebo smartphony. Zameriam sa skôr na rôzne smart gadgety.

  1. Apple Watch series 2

Ak máte doma pravoverného fanúšika spoločnosti Apple a ich produktov, a viete načrieť trocha hlbšie do vrecka, určite mu urobíte veľkú radosť kúppou Apple Watch series 2.

  1. Huawei Watch

Ak však máte doma vášnivého Android fanúšika, skôr mu urobíte radosť luxusnejšie vyzerajúcimi hodinkami od spoločnosti Huawei, nazvanými Huawei Watch.

 

  1. Netatmo weather station

Máte v rodine fanúšika do počasia, a smart vecí zároveň? Potom určite  nebude zlým nápaodom meteostanixa od spoločnosti Netatmo, ktorá je kompelxným riešením meteostanice pre váš dom, a spoločne s doplnkovými modulmi vie merať naozaj veľké množstvo dát týkajúcich sa počasia.

 

4, Philips Hue

Rozmýšľali ste niekedy nad ovládaním vašich domácich svetiel na diaľku pomocou smart hodiniek, či smartphonu? Potom práve pre vás je tu osvetlenie Philips Hue. Pre začiatok a ako skvelý darček odporčam Philips Hue starter kit, ktorý obsahuje tri žiarovky a potrebný bridge.

 

  1. DJI Osmo Mobile

Ak však máte doma začínajúceho Youtubera, alebo jednoducho fanúšika tvorby videa pomocou smartphonov, tak potom ho určite potešíte gimballom DJI Osmo Mobile. Tak ako potešil tento darček nedávno mňa.