TOP 5 aplikácii pre iPhone za rok 2012

Koncom roka všetky blogy sumarizujú svoje top veci. Vychádzajú zoznamy najrôznejších TOP  5 za pomaly sakončiaci rok  2012. A tak som si povedal, že neostanem pozadu ani ja, a tak som si povedal, že aj ja zverejním svpje  TOP 5. Tentoraz to bude TOP 5  iPhone aplikácií, ktoré ma tento roknajviac zaujali. Zaujímavé je, že niektoré som objavil až v posledných dňoch. Takže poďme na to.

1. Instagram

Tak tak Instagram je veru stálica v pomyselnej sieni slávy aplikácií. Používam túto skvelú aplikáciu takmer stále.  Je jedno či na Androide či iPhone. Ak ste Instagram ešte nevyskúšali, tak si ho určite do svojich mobilov nainštalujte.

2. Facebook

Tak tak. V rebríčku aplikácií je aj aplikácia sociálnej siete Facebook. Posledný update tejto aplikácie písaný natívnym kódom, je  to už veľmi použiteľná aplikácia, a to ako  vo verzii pre Android tak aj vo verzii pre iOS.

3. Twitter

Na treťom mieste sa umiestnila aplikácia Twitter. Po redizajne na ňu niektorý ľudia celkom dosť mrmlali, a osobne som vyskúšal aj alternatívne aplikácie. Napriek tomu mám však najradšej práve oficiálnu Twitter aplikáciu pre iOS.

4. Fantastical

Fantastical je novinka ktorú som objavil len pred pár dňami, a zaslúži si samostatnú recenziu ktorú samozrejme plánujem. Jedná sa o kalendár,  do ktorého zadávate položky tak, že nevyplňujete položku za položkou, ale celou vetou vyplníte znenie eventu alebo úlohy, a kalendár si to sám doplní do položiek.

fantastical-hero

5.  Evernote

No a samozrejme na záver som si nechal riešenie a aplikáciu Evernote. Toto riešenei ako aj aplikácie pre iPad či iPhone sú veľmi prepracované , hlavne v poslednej verzii  5.  Ak hladáte niečo na poznámky a rôzne ázaznamy ktoré potrebujete mať synchronyzované, Evernote je super riešenie.

 

2 komentáre pri “TOP 5 aplikácii pre iPhone za rok 2012

Komentáre sú uzavreté.