Tlačová správa:Svätý pokoj si praje rovnako veľa ľudí ako mobil

Počas novembra uskutočnil obľúbený portál na porovnanie cien a kvality e-shopov na Facebooku anketu. V nej sa svojich fanúšikov pýtal, že aký darček by radi objavili pod stromčekom. V odpovediach prevládala nielen technika, ale aj netradičné želania, či nesplniteľné túžby.

Notebook vyhráva

Do ankety sa na Facebooku zapojilo viac než 480 fanúšikov Pricemania.sk. Najviac z nich, až 109 ľudí, si želalo notebook. „Prenosný počítač je vec, bez ktorej si už mnoho z nás nevie predstaviť bežný deň. V poslednej dobe sme skutočne pocítili nárast návštevnosti v sekcii notebooky, a preto nás prvé miesto v ankete až tak veľmi neprekvapilo“, tvrdí Michal Král, konateľ www.pricemania.sk. O niečo väčším prekvapením vraj bolo druhé miesto. Len o 39 menej hlasov získali tablety. Napriek krkolomným začiatkom, šikovní pomocníci počas tohto roka získavali na obľube. „Slovákov si pomaly získavajú technologické vychytávky. Chápu, že práve vďaka nim môžu ušetriť množstvo času, ale i miesta v taške, či kabelke. Zrejme aj preto si tablet pod stromček na „stene“ Pricemanie.sk želalo viac žien než mužov“, dodáva Král. Na treťom mieste medzi túžbami fanúšikov Pricemania.sk skončili mobilné telefóny.

Nezvyčajné požiadavky

Svätý pokoj, pusu a lásku. To je iba niekoľko bonbónikov, ktoré si fanúšikovia do ankety sami vpísali a následne za ne hlasovali. Jednoznačným víťazom z týchto požiadaviek sa stal „svätý pokoj“. Ten získal až 53 hlasov, teda rovnako ako mobilný telefón. „ Mnohé želania našich fanúšikov boli o pocitoch. Je vidno, že aj napriek dnešnému konzumnému spôsobu života, sú pre Slovákov vzťahy a city dôležité. Samozrejme, my tieto želania prostredníctvom Pricemanie.sk zatiaľ nesprostredkovávame“, s úsmevom poznamenáva Král.O Pricemania.sk : Pricemania.sk je špecializovaný nákupný portál, ktorý spotrebiteľom poskytuje možnosť porovnania cien a kvality internetových obchodov. V súčasnosti databáza obsahuje viac ako 1 mil. produktov z ponuky viac ako 2 800 internetových obchodov. Okrem porovnania cien majú spotrebitelia možnosť porovnať si viaceré produkty naraz, poradiť sa pred nákupom s inými užívateľmi, nechať si sledovať cenu vybraných produktov a taktiež posielať dopyty jednotlivým obchodom. Návštevnosť portálu je v súčasnosti takmer 300 000 užívateľov mesačne, čím sa podľa AIM aktuálne radí medzi TOP 27 najnavštevovanejších portálov na Slovensku.