Tlačová správa: Neobmedzené volania trom kamošom si môžu užívať všetci funfónisti aj naďalej

6. september 2011 – FunFón kvôli mimoriadne pozitívnemu ohlasu zo strany funfónistov predlžuje svoju akciovú ponuku a aj naďalej ostáva jedinou predplatenou kartou, s ktorou sa dá telefonovať úplne zadarmo a neobmedzene trom kamarátom vo vlastnej sieti. Tento benefit získavajú automaticky na celé tri roky všetci funfónisti, ktorí sa rozhodnú pre novú SIMku FunFónu, a to až do 24. októbra 2011.

FunFón počúva hlas svojich mladých zákazníkov a aj naďalej im chce prinášať to, čo chcú. Pre veľký úspech preto predlžuje možnosť získať unikátny benefit, ktorý neponúka žiadna iná predplatená karta. Aj ďalší noví užívatelia tak môžu získať bez akýchkoľvek skrytých podmienok a poplatkov neobmedzené volania na tri čísla FunFónu po dobu troch rokov. Naďalej platí taktiež možnosť si tieto vybrané čísla ľubovoľne a bezplatne meniť po celú dobu trvania benefitu, kedykoľvek to budú funfónisti potrebovať. Výhodnými ostávajú aj volania na všetky ostatné čísla – funfónisti platia len 12 centov za minútu, pričom hovory sú účtované sekundovou tarifikáciou od prvej sekundy.

Operátor pre mladých predlžuje taktiež predaj praktického štvorbalenia SIMiek FunFónu, ideálneho pre partiu kamarátov, ktorí si chcú medzi sebou volať neobmedzene. Balenie za cenu 9,90 € obsahuje štyri štartovacie 3G SIM karty s kreditom 3 €, službou CLIP zadarmo a automatický prístup na web a roaming.

FunFón dáva navyše všetkým majiteľom predplatených kariet pri prvom dobití až dvojnásobný kredit. Všetci funfónisti, ktorí si do 31. októbra 2011 dobijú kredit po prvýkrát od aktivácie SIM karty, tak môžu získať bonusový kredit až do výšky 150 €.