Taška na notebook priateľská k letištným scannerom

Všetci čo sme niekedy cestovali lietadlom aj s notebookom to dobre poznáme. Prídete ku scannerom a začnú sa hotové manévre. Vytiahnite všetky kovové predmety. Pane máte opasok? Vytiahnite váš laptop s púzdra prosím. Nuž a aspoň v prípade nášho miláčika notebooku by tomu mohol byť v dohľadnej dobe koniec. Spoločnosť Skooba Design totiž vyvíja špeciálnu tašku na notebook, ktorá je priateľská k bezpečnostným scannerom na letiskách. A tak už možno v blízkej budúcnosti, nebudeme musieť svojho miláčika vyťahovať s tašky, aby konečne prešiel scannerom. Sám som tento manéver zažil cestou do Írska a nazad, a je to celkom otrava. Dúfam, že táto taška bude k dostaniu čo najskôr.

 

skooba-bag-copy-560x511

2 názory na “Taška na notebook priateľská k letištným scannerom

  1. Mne sa dosť často stávalo, že na jednom letisku po mne vždy chceli notebook z brašny vytiahnúť, zatiaľčo na inom mi v brašni v pohode prešiel cez röntgen. Ale to s tými opaskami je už fakt otravné, chcelo by skôr na to vymyslieť nejaký patent 🙂 Hodinky, peňaženku, telefóny sa v pohode dajú nasúkať do nejakého batohu a potom obliecť späť, ale s opaskom je vždycky problém 🙂

    david: no, myslím, že notebook nevyťahuješ z brašny kvôli drogám, ale kvôli tomu, aby bol mimo a nezacláňal pri prezeraní obsahu samotnej brašny pracovníkom.

  2. Urcite to budu aj tak kontrolovat, ved by som v tom mohol mat zbrane drogy atd…

Nie je možné pridávať komentáre.