Tajný život slovenského diskutéra – geniálne video spravodajskej úderky

Tak dnes som si pozrel jedno z videí patriace pod reláciu Úplne Vážne na SME. Nuž tento raz sa spravodajská úderka trafila priamo do čierneho. Niektorý diskutéri pod príspevkami si naozaj myslia, že spasia svet, a že len oni majú pravdu pravdúcu. Nuž Samo veru potešil si ma týmto tvojim videom. Počítam, že sa v ňom našlo asi dosť diskutujúcich, či už na blogoch alebo portáloch. Nuž a aby ste vedeli o čom to tu vlastne točím, tak tu je ono predmetné video.

 

Zdroj: SME.sk

4 názory na “Tajný život slovenského diskutéra – geniálne video spravodajskej úderky

  1. LOL toto je pecka. Klobúk dole. Inak všetko pravdivé, tento druh ľudí ale k blogom patrí. Akosi si to bez nich neviem predstavit : ) .

    • JJ Samo sa trafil priam geniálne. Keď som to videl prvý raz tak som sa válal že som skoro od smiechu pod stôl spadol. Ale Samo povedal krutú pravdu. Mama sa na tom videu tiež dobre zabávala. Inak mám dojem, že nick tam spomýnaný som tam aj zahliadol.

  2. Samo vždy poteší. Reportérska úderka Úplne vážne vie vždy trafiť do čierneho. Heh… už som aj zabudla aký sú to makači….pekné, že si to tu pripomenul.
    Čo sa týka niektorých „diskutérov“, očividne nemajú po večeroch čo robiť. Niektorý to majú ako šport. Komentovať všetko a všetkému oponovať.

Nie je možné pridávať komentáre.