STV pripravuje STV 4 na čo ?

Tak STV po nie veľmi úspešnej STV3, chystá aj svoj štvrtý kanál. Tajne som dúfal, že pôjde o spravodajský kanál. Bola by to aspoň zaujímavá alternatíva k TA3. Avšak podľa Mediálne.sk sa bude jednať o kanál určený deťom, mládeži a na vzdelávanie. Nuž som zvedavý, akú dosiahne sledovanosť, a či to nebudú zbytočne vyhodené peniaze nás daňových poplatníkov. Veď vraj ani sledovanosť STV 3 nie je bohvie čo. Nuž uvidíme ako to dopadne. Ale osobne by som bol radšej za spravodajský kanál, než za detský. A čo vy ? Ako podľa vás dopadne STV4 ?

7 názorov na “STV pripravuje STV 4 na čo ?

 1. já si myslim,že kanál pre deti by sa aj hodil,keby to bolo niečo ako disney channel,tak by to podla mna uspech malo

 2. Slovensko súrne potrebuje detský kanál , pretože žiadny iný neexistuje.. všetko v češtine…

 3. STV-uz asi popl roka som ju nepustil a 5 000 000Slovensko NEOPTREBUJE tolko kanalov :
  1./STV1
  2./STV2
  3./STV3
  4./Markiza
  5./JOJ
  6./joj +

 4. Myslím, že to bude tak ako hovorí Marko. A čo sa týka STV-3? Koľko ľudí nemá káblovku? A ani cez DVB-T to nechytím, lebo MPEG-4 a kvôli tomu si nejaký digi-satelit kupovať nebudem.

 5. Ďalšia zasivarna pre nezaťažených pracovníkov STV, s nástupom nového riaditeľa som nezaznamenal nijaký rast na kvalite STV, dokonca ani prenosy z olypijskeho štúdia boli v polovici prípadov identické na stv2 a stv3. Čo je len dôkazom že na prenosy v takom rozsahu neboli pripravení. A príchod ďalšieho kanála je len slabou náplasťou na oči tých ktorí nevidia neschopnosť súčasného vedenia STV. Áno po odchodu SOS z televíznej obrazovky som na STV nejako zanevrel.

 6. blbost… myslim ze oni dobre vedia ze to nerobia pre uspech televizie ale potrebuju nieco cez co sa vyleju peniaze… staci projekt, stos papierov a peniaze uz pojdu… a kolko sa ich naozaj dostane do STV 4 a aky bude mat uspech uz nikoho zaujimat nebude 🙂

  to iste aj trojka…

 7. osobne by som najradsej nekomercne STV1
  a ostatne nex si podnikaju za svoje
  darmozraci

Nie je možné pridávať komentáre.