Spoločnosť SONY v Bratislave predstavila nové walkmany

Spoločnosť SONY na tlačovej konferencii v Bratislave predstavila svoju najnovšiu radu Walkmanov pre najrôznejšie príležitosti. Nuž a aké Walkmany má pre nás SONY priravené sa dozviete v nasledujúcom článku.

Ako prvý si predstavíme SONY Walkman W260. Jedná sa o lifestyle walkman ktorý sa označuje ako obliekateľný a v podstate nie je ďaleko od pravdy. Celý walkman sa v podstate skladá zo slúchadiel v ktorých je zabudovaný celý walkman. Tento walkman môžete dokonca bez obáv umývať pod vodou.

A ako si na zariadení bez akéhokoľvek displeja vyhladáte skladbu ? Tak na to je tu funkcia ZAPPIN. Pri prvom stlačení začne walkman prehrávať krátke úseky pesničiek. Ak nájdete tú správnu skladbu stalčíte tlačildo ZAPPIN a walkman vám danú skladbu prehrá od začiatku.

Tento walkman tak isto disponuje funkciou rýchleho nabíjania.Po troch minútach nabíjania je schopný hrať 60 minút. Pri úplnom nabití je výdrž pekných osem hodín. Cena tohto modelu je 69€.

Ako ďalší bol predstavený SONY Walkman NWZ-S760. Tento walkman bol stvorený viac pre zábavu. Jeho batéria má výdrž úctyhodných 50 hodín pri počúvaní hudby a 10 hodín pri pozeraní videa. Zvláštnosťou tohto modelu je režim Karakoke. V tomto režime si k skladbám nahráte text a ten sa vám zobrazuje na displeji tohto walkmanu. Walkman obsahuje funkcie z rodiny Clear Audio Technologies, ako Clear Bass a Clear stereo či DSEE čo mu zabezpečuje veľmi kvalitný zvuk Tento prehrávač sa predáva od septembra za 129€

Model SONY Walkman  E460 je temer totožný s predchádzajúcim modelom. Avšak tento je dodávaný s programom MediaGO v ktorom si môžete veľmi jednoducho tento model manažovať a metódou Drag and Drop vlkadať hudbu, videá či obrázky.

Zvláštnosťou tohto modelu je funkcia SensMe, ktorá prerpzdelí vaše skladby na rýchle, či pomalšie, podľa vašej momentálnej nálady. Tento walkman tak isto disponuje funkciou na učenie jazykov. Pri tejto funkcii si môžete daný úsek lekcie spätne prehrať, či opakovať donekonečna vami nahrané slovíčka. Výdrž batérie je temer totožná s predošlým modelom a cena tohto kúska je príjemných 69€

No a napokon som si pre vás nechal takú malú chuťovku. Jedná sa o model najvyššej rady SONY Walkman NWZ-A860. Tento walkman disponuje nielen elegantným a štýlovým dizajnom, ale aj špičkovými funkciami. Obsahuje napríklad miniatúrnu verziu zosilňovača S-Master. Ďalej tu máme jasný 2,8 palcový dotykový displej. Či možnosť streamovania audia s bluetooth kompatibilnými zariadeniami od slúchadiel až povedzme po autorádio.

Walkman tak isto disponuje funkciou SensMe, ako predošlý model. Tak isto obsahuje funkciu Karaoke, či podporu učenia sa jazyka. Tento model sa predáva za 165€

Tak čo poviete ako sa vám pozdávajú nové walkmany od SONY ? Musím povedať, že ma celkom oslovili.