Smartphone mám vybraný – na 99 percent HTC VOX

Tak nakoniec som si vybral telefón, ktorý si idem najbližšie kúpiť. Po dlhom uvažovaní a špekulovaní nakoniec voľba padla na značku HTC. No a konkrétne na model HTC VOX. Inak Ďakujem za tip na tento smartpohone Alianovi. Samozrejme hneď ako si ho zakúpim a naučím sa ho používať, tak naň prinesiem recenziu. Najviac sa mi na ňom páči vysúvateľná QWERTY klávesnica. Tým pádom nie je zariadenie nejako extrémne veľké. Teda aspoň s fotografií to tak vyzerá. Teším sa na možnosť byť online kdekoľvek sa nachádza WiFi. Takže Alian ešte raz vďaka za skvelý tip na smartphone. Ikeď ešte stále je v hre HTC Touch, ktorý má aj sestra, ale asi by som nevedel praovať iba s displayom. Takže tak na 99 percent nakoniec kúpim HTC VOX.

11 názorov na “Smartphone mám vybraný – na 99 percent HTC VOX

  1. Co riesite, on chcel poradit aky smartphone, nie ci si ma/nema kupit 🙂

  2. No Peto Smartphone bude hned ako bude prvé výplata. Teda dúfam že čoskoro

  3. Braňo podla mna ma kamilio pravdu ako ta ja poznám to nevyužiješ a nedopadne to ako aj stým Skype telefónom neopakuješ po tvojej sestre lebo si aj ona kúpila? :D:D:D:D
    ale neber to doslovne a inak super smart phone som zvedavý kedy to realizuješ

  4. voxe mam asi ctyri mesice a nelituji, pripojeni na wifi naprosto bezproblemove, synchronizace a rychlost taky ( a to ma jen 200 Mhz procesor), pokud clovek neprehlti pamet hodne spustenymi programy tak je to perfeketni strojek, uz si zivot bez nej neumim predstavit (druha pamet) jedine co vadi je prave ta klavesnice, myslim si ze treba novy ericsony maj lepsi tlacitla, ale po kratsim zacviku se na tom da psat celkem luxusne i delsi elaborat .-) tak at slape jak ma ps: jo jeste me napadla jedna vec, s pripojenim na gprs a nestalem datovem pripojeni se pomerne rychle spotrebovava vydrz baterie (u wifi to bude asi podobne)

  5. Brano, ma ten Smartphone GPS ?
    lebo oco uvazuje nad kupou niecoho takeho, ale chce tam mat GPS…

Nie je možné pridávať komentáre.