Slúchadlá s chladením? Zaujímavý nápad

Dnes sa mi do rúk dostali celkom zaujímavé slúchadlá spoločnosti HP. Konkrétne sa jedná o slúchadlá Omen Mindframe, ktoré ma zaujali jednou vecou.

Teda, tie veci sú dve, a toto neberte prosím ako recenziu, ale  skôr ako taký prvý pohľad na tieto slúchadlá.

Na prvé rozbalenie vám slúchadlá neprídu ničím mimoriadne. Po nasadení na uši však zistíte, že okrem toho, že majú fkst dobrý zvuk, je tu ešte niečo inak.

Totiž, pocítite, ako sa ušnice stávajú čoraz chladnejšími. Áno dobre čítate. Najprv som si hovoril, čo do kelu toto  má byť. Ale potom som zistil, že slúchadlá majú   zabudovanú technológiu FrostCap.

Jedná sa o malé zariadenia v každom preproduktore, ktoré zabezpečujú jeho chladenie, a vám sa tak nepotia uši, a naopak cítite príjemný chlad, aj po x hodinách. Skvleý nápad. Parametre chladenia si samozrejme nastavujete cez Omen Command center.

Ďalšou fajn vecou je mostík, ktorý sa sa v prípade týchto slúchadiel, sám prispôsobuje vašej hlave, a vy tak nemusíte nič nastavovať.

Zdá sa, že HP berie hernú značku OMEN naozaj vážne, a ako sa slúchadlá používali, to sa dozviete v samostatnej recenzii. Toto berte naozaj len ako taký prvý pohľad, a upozornenie na technické zaujímavosti.