Slovenské internetové spoločnosti: RIESENIA.com

Dlhý čas mi v hlave vŕtala myšlienka, že by nebolo od veci predstaviť naše spoločnosti operujúce na internete. A tak som prešiel od myšlienok aj k činom. Toto je taký prvý pilotný diel, v ktorom som navštívil spoločnosť RIESENIA.com.

S Peťom Kučerkom a Vladom Vanekom sme sa rozprávali, jednak o tom ako a kedy RIESENA.com vznikli, ako aj o ich projektoch Adboost a Analytics.sk a aj o ich mačacom maskotovy. Tu som sa znova presvedčil, že mačky z nejakého neznámeho dôvodu milujú geekov. Aleno žeby geekovia milovali mačky ? Dúfam že sa vám táto reportáž  bude páčiť a želám Vám príjemné sledovanie.

P.S: Pre rýpalov podotýkam, že sa v žiadnom prípade nejedná o platenú propagáciu firmy, a plánujem takto navštíviť viacero slovenských spoločností

6 názorov na “Slovenské internetové spoločnosti: RIESENIA.com

  1. Velmi sa mi tvoje video pači Brano. Jedna vec je technická kvalita. Treba oceniť že supluješ to čo by mala zabezpečovať normálna kvalitná žurnalistika. V ČR robia dobre rozhovory tyinternety.cz, tu som asi podobny projekt nevidel. Super!

  2. Celkom fajn, ale plz sprav nieco so zvukom, je to ako z jaskyne (dokonca niektore veci som nerozumel) – chcelo by to asi nejaky externy mikrofon.

Nie je možné pridávať komentáre.