Slovenská národná tragédia aj tak by sa dal nazvať web Slovenskej národnej galérie

Slovenská národná tragédia. Aj tak by sa dalo nazvať veľdielo, ktoré prezentuje ako svoj web Slovenská Národná Galéria. Ja som iba čistý laik, nie som ani dizajnér ani umelec a ani kóder, ale už na prvý pohľad je jasné, že táto práca má s dizajnom aspoň podľa mňa veľmi málo spoločné. Osobne poznám zopár dizajnérov, ktorý sú schopný nakódovať parádne weby, a určite za zlomok sumy akou je 25 000 €. Ako vravím, niesom webdizajnér ale toto dielo, a hlavne suma zaň vyhodená, ma ako občana celkom dosť dorazila.

Z vlastnej bloggerskej skúsenosti viem, že omnoho kvalitnejšie dizajnérske práce sa ako šablóny dajú zohnať už od nejakých 30 dolárov. Komunita dizajnérov ma opraví ak sa niekde v sume pletiem. Takže toto dielo bohužiaľ ani ako občan, nemôžem akceptovať ako hodnotnú stránku SNG. A veru ani argument, že ej to umelecké dielo u mňa veľmi neprejde. Pevne však verím, že sa nad sebou v SNG zamyslia a prídu z hodnotnejším a informatívnejším webom ako je tento súčasný nešťastník. Príklad by si mohli brať napríklad už od našich susedov Národnej Galérie v Prahe. Tomu hovorím web ako sa na Národnú galériu sluší a patrí.

2 názory na “Slovenská národná tragédia aj tak by sa dal nazvať web Slovenskej národnej galérie

  1. Ja dufam ze za to niekto pojde sediet, lebo toto je TUNEL jak prasa.
    Najhorsie na tom je, ze si dokonca dovolili urazit obcana tejto republiky tym, ze napisali “vyjadrenie ku kritike nasej stranky“. To ako to obhajuju je absolutny utok na ludsku inteligenciu. Osobne sa ma nikto nepokusil takto hlupo urazit od cias zakladnej skoly. Vrchol….

  2. Tak to máš pravdu . Nerozumiem ako sa dnes dokážu ludia na všetkom nabaliť . Osobné si myslím že môj prvý web ktorý som v živote spravil vyzeral lepšie . Mal aspon nejaké farby , štruktúru , hlavu aj pätu :)) , samozrejme header a footer 😀 …

Nie je možné pridávať komentáre.