Samsung G3 Station 1,5 Terabajtov

Takže ako napokon dopadlo moje dočasné riešenie s externým úložiskom dát ? Nuž po dlhom rozhodovaní a váhaní, a zvažovaní toho čo skutočne potrebujem, som sa napokon rozhodol pre štandardné dočasné riešenie. keďže plán na sieťové úložisko stále platí. Momentálne zálohujem na Samsung G3 Station s krásnou kapacitou 1,5 TB dát. Som príjemne prekvapený rýchlosťou zápisu ako aj čítania dát s tohto zariadenia. Len mi preboha vysvetlite jednu vec. Prečo sú všetky tieto zariadenia formátované na FAT 32,a nie na NTFS ? Viem najskôr si odpoviem sám, že je to kvôli užívateľom Linuxu. Ale potom to človek musí preformátovať, na NTFS aby na to zariadenie dal aj súbor väčší ako 4 GB. A to má dnes hoc aký film, prípadne záloha hier zo Steam. Len si nie som celkom na čistom, či sformátovaním disku na iný formát nestrácam záruku na toto zariadenie. Ja len dúfam, že nie. No uvidíme ako sa Samsung G3 Station osvedčí. Zatiaľ to vyzerá, že je to celkom fajn mašinka.

2 názory na “Samsung G3 Station 1,5 Terabajtov

  1. Záruka sa vzťahuje na zariadenie „ako také“ čiže na mechanické a elektrické chyby. Preformátovaním sa záruka URČITE nestráca, pokiaľ to nie je uvedené v licenčných podmienkach priložených k disku.

  2. Záruka sa vzťahuje na zariadenie „ako také“ čiže na mechanické a elektrické chyby. Preformátovaním sa záruka URČITE nestráca, pokiaľ to nie je uvedené v licenčných podmienkach priložených k disku.

Nie je možné pridávať komentáre.