Keď som si včer a čítal na Megabiteovom blogu posty o starých automatových hrách neodolal som ani ja a povedal som si, že aj ja nejakú vyskúšam.. Stiahol som si teda emulátor Rotaxmame. A ako prvá mi do oka padla hra Chase H.Q: Musím povedať, že som sa bavil a lepšie ako pri dnešných super hyper moderných hrách. Možno je to spôsobené tým, že si ešte pamätám počítače ako Zx Spectrum, ktorému sa hovorilo aj gumák. Alebo Atari 800 Xe. Keď sa ešte miesto DVD ako nosiče používali pásky. Ach jaj to boli časy. A každému dnešnému decku, ktoré frfle nad tým, že hra nemá riadnu grafiku, odporúčam. Skúste si tieto staré klasiky a budete sa tiež kvalitne baviť.

1 názor na “

  1. Ahoj,
    tak jsem koukal, že sis pochvaloval Rotaxmame… no nejsi sám 🙂
    Postupně nás stále více přibývá… chtěl bych tedy vědět, jestli u nás stále hraješ a také bych byl rád, kdyby sis opravil adresu – došlo ke změně a koupili jsme si vlastní doménu a jsme na lepším hostingu.
    Také máme novou funkcičku… a sice hraní her z počítačů Amiga. Takže bomby jako Slam Tilt, Superfrog, Turrican 2 či Walker se opět vrací na scénu.

    Měj se pěkně a díky za přečtení.

Nie je možné pridávať komentáre.