Retro: Alebo na čom sme frčali v TV za starých čias

Včera som tak s kamošmi spomínal na to, na akých seriáloch som frčal keď som bol malý chalan. Vtedy neboli ešte žadne StarTreky teda určite nie aspoň v Československu. Tak isto neexistovali žiadne seriály ala Dallas, avšak dakedy mám popcit, že tie naše staré seriálové klasiky, boli v mnohom krajšie, ba až poetickejšie ako dnešná produkcia. Poďte si teda so mnou zaspomínať na staré zlaté seriály, na ktorých sme určite mnohý fičali ako malé deti. Veru niektoré by osm si možno pozrel aj dnes. Len tak, čisto z nostalgie, aké veci sa točili voľakedy. Takže poďme na to.

videá v pokračovaní článku

1. Bambuľkine dobrodružstvá

Ako prvú ukážku si pozrite tento nesmrteľný seriál. Kúzlné príbehy maej Bambuľky, ktorá prišla v balíku veľkom ako svet, a deda Jozefa. Toto bol naozaj veľmi milý seriál. Myslím ,že ho dávali ako Večerníček.

2 Spadla z oblakov

Tento seriál myslím môžem bez rpeháňania označiť asi za prvý Československý Sci-Fi seriál. Tento seriál už dnes bohužiaľ upadol trocha do zabudnutia, ale viem, že voľakedy prerazi dokonca aj do zahraničia.

3. Arabela

Arabela je určite dielo, ktoré nemožno v tomto prehlade seriálov na ktorých sme frčali ako deti Kto by si nespomenul na princeznu Arabelu, Xéniu, zlého Rumburaka či rodinu Majerovcov ? Myslím že tento seriál videl každý z nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *