Reťazovka: Čo mi dal internet ?

Miro Belányi spustil celkom zaujímavú reťazovku. Dostal som v nej za úlohu v krátkosti zhrnúť čo mi dal Internet.JE toho naozaj veľa, a ja sa pokúsim zhrnúť tie najdôležitejšie veci, ktoré som vďaka internetu získal.

– Veľa nových priateľov. Veru internet mi dal naozaj možnosť spoznať veľa nových priateľov. Super sú naše pomaly už legendárne akcie v Bojniciach.

– Prístup k technologickým novinkám. Vďaka tomu, že píšem recenzie, mám šancu si na vlastnej koži vyskúšať najnovšie technologické novinky, čo je určite neoceniteľná skúsenosť.

– Konferencie a nové vedomosti. Tak veru vďaka internetu som sa dostal na konferencie ako WebExpo, či BarCamp, a chystám sa na TwineCamp. A na týchto konferenciách človek skutočne získa prehľad a nové vedomosti z oblasti internetu, či marketingu.

– Kontakt so starými spolužiakmi. Veru je to tak. A nech pindáme na Facebook ako chceme, tak na toto je táto sieť priam geniálna. Po rokoch som zistil, že jedného spolužiaka mám za kopcom za Bojnickým kempom a druhého až hen v Londýne. Takže v tomto je internet naozaj super záležitosť.

-Pričuchnutie k marketingu. Áno aj za to vďačím internetu. Ak totiž chcem recenzovať nejakú novinku, je treba sa o to postarať, a potom nasleduje dlhá a veľmi plodná mailová komunikácia, vo väčšine prípadov zavŕšená úspechom.

Takže keď to tak zrhniem, internet mi dal naozaj veľa vecí, užitočných poznatkov, nových a obnovených priateľstiev a kontaktov.

Štafetu odovzdávam. Vlado Rejholec Vandrák

2 komentáre pri “Reťazovka: Čo mi dal internet ?

Komentáre sú uzavreté.