Recenzia: Soundblaster X P5 zaujímavé herné slúchadlá

Recenzia: Soundblaster X P5 zaujímavé herné slúchadlá

8.9666666666667

Dizajn

9/10

  Kvalita zvuku

  9/10

   Spracovanie

   9/10

    Pre

    • Dizajn
    • Zvuk

    Proti

    • Niekomu nemusí sedieť tento typ slúchadiel

    Priatelia, pred istým časom som mal možnosť testovať celkom zaujímavé herné slúchadlá Creative Soundblaster X  P5.

    Popravde keď som zistil, že sa jedná o takzvané štuple, bol som v spojení s gamingom predsa len troška skeptický. A úprimne povedaná tento druh slúchadiel extra nemusím. A tak som bol trocha  v rozpakoch a tak trocha aj zvedavý čo to dá.

    Dizajn

    Dizajnovo sú tieto slúchadlá spracovaní naozaj špičkovo. Nájdete tu dva 7mm meniče, ktoré sú ukryté v štýlovo dizajnovanom striebornom kryte.

    sbxp5

    Nasleduje   dostatočne dlhý káblik, ktorý obsahuje aj dovládanie slúchadiel. A čo nájdete na tomto mini ovládači, ktorý je tak isto veľmi elegantne navrhnutý?

    V prvom rade sa tu nachádza mikrofón, multifunkčné tlačidlo, ktoré  je určení buď na prijímanie hovorov, alebo prehrávanie, či pozastavenie hudby, no a samozrejme nesmie chýbať ani tlačidlo na stlmenie mikrofónu. Káblik je následne zakončený 3,5 mm jackom.

    A ako to zvučí?

    Nuž aj keď som bol sprvu veľmi skeptický, keďže tento typ  slúchadiel nie je moja šálka kávy, a už vôbec sa mi nespája s hraním, musím konštatovať, že  ma slúchadlá prekvapili.

    Totiž Creative použil pri týchto slúchadlách špeciálny systém, ktorý umožnil vytvorenie reálne a veľmi pekne znejúcich basov, a aby bola odozva meničov čo najlepšia, v Creative ich potiahli titánom..

    fea_01

    Nuž a treba uznať, že v spojení s dodávaným software, bolo naozaj poznať, že sa s vyladením zvuku v Creative veľmi pohrali.

    Dokonca aj v hrách ako sú strieľačky znel zvuk veľmi dobre, a prirodzene. Aspoň pre mňa. A tieto slúchadlá ma presvedčili, že aj takýto typ slúchadiel môžeme zaradiť k herným slúchadlám.

    Záver

    Takže ak hľadáte herné slúchadlá, ktoré by ste však zároveň radi používali aj ako slúchadlá k vášmu mobilu, myslím, že Soundblaster P5 sú pre vás to pravé orechové.

     

     

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *