Recenzia: Reproduktory Logitech S715i pre váš iPhone či iPod

Milí moji čitatelia, po dlhšej prestávke tu máme na blogu zase dáku recenziu. Konkrétne sa dnes pozrieme na reproduktory Logitech S715i. Poďme sa teda na ne spoločne pozrieť.

Dizajn

Reproduktory S715i sú veľmi štýlovo dizajnované. Prednej strane dominuje logo spoločnosti Logitech. Po oboch stranách sa nachádza trojica reproduktorov, takže s predu ich tu máme dohromady šesť. Áno počujete správne šesť reproduktorov. Nad pravými reproduktormi sa nachádza ovládanie hlasitosti, nad ľavými sa nachádza vypínač, a senzor na príjem signálu diaľkového ovládania. Na zadnej strane nájdete dvojicu basových reproduktorov, konektory pre line in vstup a adaptér. No a samozrejme priestor pre batérie. No a na vrchu sa nachádza samotný dock pre váš iPod či iPhone

Zvuk

Pýtate sa ako toto malé čudo zvučí ? Nuž ak ste počítali spolu so mnou máme tu k dispozícii presne osem reproduktorov a systém certifikovaný pre THX. Podanie basov a výšok je na takýto miniatúrny systém priam výborné. Reproduktory hrajú veľmi čisto, a treba priznať, že aj dostatočne nahlas. A tak ak máte háklivejších spolubývajúcich radšej to s tou hlasitosťou nepreháňajte. Treba však povedať, že ak používate systém na batérie, Subwoofer nebude tak celkom fungovať, keďže potrebuje trocha viac energie.

Diaľkové ovládanie

Reporduktory S715i obsahujú v balení ja malé jednoduché diaľkové ovládanie. S týmto diaľkovým ovládaním ovládate hlasitosť, preskakovanie skladieb, a to či prehrávate skladby náhodne alebo nie nič viac nič menej. Napokon pri systéme tohto typu viac funkcií ani nie je potrebných.

Záver

Ak hľadáte malý prenosný avšak pritom dostatočne kvalitný audio systém pre váš iPod či iPhone, myslím, že pri reproduktoroch Logitech S715i rozhodne neurobíte chybu. Za svoje peniaze dostanete veľmi kvalitný audiosystém, s ktorým budú spokojný aj trocha náročnejší používatelia