Recenzia: Creative Muvo 2C V malom tele veľa zvuku

Creative Muvo 2c

9

Dizajn

9.0/10

Zvuk

9.0/10

Pre

  • Malé rozmery
  • Kvalitný zvuk
  • Dôhá výdrž na batériu

Priatelia, pred nejakým časom som spoločne s kolegyňou testoval  malý šikovný repráčik od spoločnosti Creative, nazvaný Creative Muvo 2C. A ako tento malý repráčik vyzerá, a ako hral sa dozviete v nasledujúcej recenzii

Dizajn a funkcie

 

Dizajnovo je repráčik spracovaný veľmi jednoducho, a však za to prakticky a účelne. Čo na jeho malom tele teda nájdete ?

 

Na prednej strane sa nachádza mriežka, pod ktorou sa ukrýva samotný reproduktor. Na vrchu nájdete potom ovládanie hlasitosti, a tlačitka na vypnutie a zapnutie repráčika. Pod krytkou na bočnej strane nájdete slot na microSD kartu, jack  a  USB konektor, pomocou ktorého repráčik nabíjate, ale nie len to.

Totiž,  ak repráčik pripojíte  pomocou USB kábla k vášmu PC, tak začne tá pravá sranda. Pomocou dodávaného softare, si totiž môžete nastaviť hudobný profil vášho repráčika, a to je naozaj veľmi dobrá vec.

Tu však zábava s Muvo 2C zďaleka nekončí. Ak si prikúpite, ešte jeden repráčik Muvo 2C, môžete oba repráčiky spárovať, a získate tak ešte lepší zvuk, ktorý s prehľadom ozvučí bežn izbu.

 

Repráčik môžte tak isto spárovať s vašim smartphonom, a prejrávať si tak pesničky napríklad zo Spotify, či ho použiť ako handsfree, a pohodlne tak vybaviť vaše hovory.

 

A to najdôležitejšie. Repráčik je odolný voči ošplechnutiu a voči prachu, a tak prežije aj menšiu párty na pláži, či pri rodinnom bazéne.

 

A ako to celé hralo?

 

Musíme povedať, že zo zvuku  tak malého repráčika, sme boli veľmi príjemne prekvapený. Zvuk bol dostatočne kvalitný, a ani pri vyššej hlasitosti repráčik nechrčal, a v pohode to stíhal. Takže za kvalitu zvuku patrí  Creativu palec hore. No a keď sa spárovali dva repráčiky dokopy, tak ako sa povie nebolo o čom.

 

Záver

 

Repráčik Muvo 2C si určite zaslži vašu pozornosť, ak hľadáte  výkonný, bluetooth repráčik, ukrytý vo veľmi malom tele, s dlhou výdržou na batériu, ktorá s prehľadom dosiahhla 4 až 6 hodín, Takže za nás, môžeme tento repráčik len a len odporúčať.

Zdroj fotografií: Web spoločnosti Creative

1 komentár pri “Recenzia: Creative Muvo 2C V malom tele veľa zvuku

Komentáre sú uzavreté.