Reakcia na článok od Tomáša Abaffyho

Doplnené: Uznávam, že anketa bola formulovaná možno trocha nešťastne. V budúcich sa posnažím aby sa to nezopakovalo.

Tomáš Abaffy sa na svojom blogu trocha oprel do mojej ankety o Apple, keďže sa mu odpovede zdali zavádzajúce. Podľa mňa je napriklad možnosť Áno ak by bol lacnejší celkom legitímna. Nie každý máme totiž financie na to aby sme si mohli dovoliť kúpiť Macbook pro. A to určite nekupujem počitače v Lídl ani v Tescu. V Hypermarkete by som si počítač za žiadnu cenu nekúpil. Pretože v nich sú väčšinou predražené a podhodnotené čo sa parametrov týka. To už si radšej počítač vyskladám sám, tam aspoň viem čo v ňom mám. A cena je podľa mňa pre veľa ľudí podstatný faktor. Ono ak by som sa dnes rozhodoval aký notebook si kúpiť ak by som už nemal PC tak potom počítače od Apple by boli medzi prvými možnosťami, pretože mašinky sú to naozaj super. Zvlášť čo sa týka práce s multimédiami. Napríklad Mac je na podcasty a video stroj ako stvorený. Takže Tomáš neber to ako flame war, len chcem v tejto reakcii uviesť veci na pravú mieru. A anketa nemala rozhodne vyznieť tak ,že je namierená proti Apple. Naopak Apple sa mi páči a hlavne jeho PC.

12 názorov na “Reakcia na článok od Tomáša Abaffyho

  1. ale islo o princip … vseobecne nenavidim OS flamewars, ale brano … sam si uznal, ze si ju zle koncipoval … presne ako som ja spravil chybu pri hanlivom pomenovani velmi vela obcanov vo svojom blogu a tiez som si ju priznal a viac som to nerozoberal …

  2. Braňo, ono to je aj dosť inšpirujúce, pozerať sa ako tretia strana na „bitku“ dvoch blogérov ;-).

  3. Uff čakal som že oba články budú mať odozvu aj Tomášov aj môj ale že to vyvolá také halóo 😀

  4. Mišo, veď to je to najhoršie. Nech je skutok akokoľvek myslení dobre, vždy bude skupinka ľudí, čo si to vyloží po svojom a dosť dobre na tú kôpku z twittera ;-D.

  5. Braňo, kašli na reakcie tohto typu. Ono ich to prejde. Možno keby si urobil podobnú anketu na Windows, vôbec by sa nikto neozval :-D.

  6. No tá anketa možno bola troška nedotiahnutá. V budúcnosti to hádam bude lepšie. Viac možností zrejme naozaj chýbalo.

  7. ja som nechcel narážať na teba, lebo si to písal ty, mne sa len nepáčila tá anketa, celkovo pôsobila zavádzajúco (a dopredu som sa pýtal, či môžem zverejniť screenshot ankety, a ako som podotkol nešlo mi o výsledky, ale o otázky, čiže asi som chcel rozoberať tú otázku).

  8. Neviděl jsem tu anketu jako kritiku Apple, na druhou stranu chlíveček „Používám Mac“ mi tam fakt chyběl 😉 Buď v klidu, tohle tě přece nerozhodí…

  9. Braňo ser na to, u niektorých ľudí ostaneš vždy nepochopený. Darmo sa budeš namáhať vysvetľovaním, majú svoju hlavu, svoju pravdu.

Nie je možné pridávať komentáre.