Prvý deň v UK odlet a prílet

Dnes som sa  po dlhom čase znova vybral na cestu do Anglicka. Do poludnnia som dorazil na Bratislavské letisko kde som sa stretol s ďaľším spolucestujúcim Petiarom. Odštartoval sme s  menším meškaním smer staré dobré Anglicko.

Let prebehol mimoriadne hladko, aj keď pilto bol trocha kovboj. Taký odpich pri štarte a tak prudké pristátie som ešte hádam nezažil, ale  inak bol  let po všetkých stránkach v pohode. Po pristáti  sme sa konečne vymotali z letiska a s našim kamarátom Martinom sme sa vybrali do Wokingu.

Pôvodne som si myslel ani neviem prečo, že Woking je  súčasť Londýna, ale  ono je to vlastne samostatné menšie mesto neďaleko Londýna. Po krátkom oddychu sme sa vybrali do miestneho obchodného centra. Pôvodne som si chcel kúpiť 3G sim kartu do iPhone, avšak zabudli sme na jeden detail, že náš zlatý Telekom blokuje iPhone.

 

 

Takže fotografie na Instagram budú pribúdať len ak nájdem dáku Wifi, alebo večer keď sa vrátime do Wokingu. Inak čo sa týka Nedeľníku, rozmýšľam že tento výkend si užijem trocha Anglicka a Londýna a Nedeľník UK špeciál vydám až na budúci víkend. Takžde tento víkend, a celý týždeň budem zbierať zaujímavý materiál a v Nedeľníku číslo 7 vám okrem iného ukážem aj nejaké fotografie a videá.