Prvý deň v Prahe Václavák Palladium a trocha blúdenia

Tak priatelia, dnes sa začal môj prvý ostrý deň v Prahe. Bolo celkom sper počasie, a tak som si povedal, že nebudem predsa trčať, celý deň na internáte. A tak som sa vybral linkou 133 na Florenc.. Odtiaľ som si dal celkom peknú prechádzku až na Václavské námestie. Avšak pri ojom navigačnom talente som si už pár krát povedal,  že  tam dnes ani  hádam neodrazím.

Tu som sa zdržal celkom dlho, pretože tu je naozaj čo pozerať, alebo sa dá len tak si sadnúť a pozorovať život okolo, čo robím niekedy celkom rád.Potom som sa presunul do OC Palladium . OC je to veru dosť rozľahlé. Kto v ňom bol vie. Inak celkom rád by som vede, ktorý architekt navrhoval to rozloženie eskalátorov. Robí to z OC Palladium seriózne bludisko.

Vaclav Vaclavak Muzeum

Keď som sa konečne vymotal s Palladia, povedal som si, že by už bolo na čase dostať sa aj nazad na internát. A tak som sa električkou zviezol nazad na Florenc. No a následne som nastúpil na spoj 133 smer inernáty. Teda aspoň som si to prvé minúty jazdy myslel. Potom to však začalo hlásiť divné zastávky, a až potom som zbadal, že nesedím vo vytúženej  133 ale v 135. Shit hapens.

 

Našťastie to nebolo zúfalé, pretože som skončil len na Námestí míru. A tak to zachaňovalo metro traa A a linka autobusu 188. Akurát som si hovoril, že škoda toľkých lístkov. Ale napokon všetko dobre dopadlo, a moje nohy ma za dnešný deň asi nenávidia. Ako  a čo bude zajtra, to  sa ešte uvidí.

2 komentáre pri “Prvý deň v Prahe Václavák Palladium a trocha blúdenia

Komentáre sú uzavreté.