Prvý deň pobytu za mnou taký menší fail day

Tak prvý deň pobytu na Lúčkach je za mnou. Avšak celý sa niesol už od rána v znamení hesla, keď sa darí tak sa darí a riadne. Všetko to začalo hneď ráno, keď ma chcela mama odviesť na stanicu. Pri cúvaní sa ozvala rana ako z dela, a celé auto kleslo mierne na pravú stranu. V háji je pravdepodobne tlmič alebo pružina. Na ceste po nás totiž ostalo prasknuté tesnenie. Nakoniec sa však vďaka dovolenkujúcemu bratrancovi všetko stihlo načas. Cesta vlakom prebehla bez najmenších problémov.

Ďalší fail však nastal, keď som chcel zapnúť notebook na ktorom mám Windows. Zistil som totiž, že som tú podstatnejšiu časť nabíjačky nechal doma, a zobral nepasujúci  kábel. Ešteže som zo sebou ťahal aj testovacieho Maca.

Taký menší chaos sa mi však zadaril aj v jedálni, keď som omylom prebehol sekciou pre personál, a zahlásil som niečo v zmysle že som len tak trocha poblúdil. Nuž a dorazil to holiaci strojček, ktorého baterka vypovedala službu.

Neviem či bol tento deň taký divný vďaka tomu počasiu. Ale pevne verím, že zvyšok pobytu už prebehne v najvyššej pohode, a bez problémov.

2 názory na “Prvý deň pobytu za mnou taký menší fail day

Nie je možné pridávať komentáre.