Prvý cykloreport sezóny sodoma gomora Cecilko

Pýtate sa prečo taký nadpis ? Nuž ono táto moja túra do nášho celkom rozľahlého zámockého parku aj tak vyzerala. Cesta tam bola po celej zime aspoň  pre mňa dosť náročná. Zlé zmanažovanie prevodov. Terén mierne do kopca a mizerná kondícia dokonali dielo skazy. Ako vidno na mape, proste som nestíhal a pauzoval.

Mapa číslo 1 cesta tam

Cesta nazad po miernom osviežení v bare na rybníku utekala o niečo lepšie. Pauza bola len jedna. Aj tie prevody som akosi lepšie odhadol, a predsa  len to bolo troška z kopca. A tak to šlo tak rečeno od nôh. Musím sa však priznať, že po celej zime presedenej na zadku to bolo celkom fajn, trocha rozhýbať svoje kosti. A čo  Vy vyrážate dakam na pešie alebo cyklotúry ?

Mapa číslo 2 cesta nazad

2 komentáre pri “Prvý cykloreport sezóny sodoma gomora Cecilko

  1. branove „sportove“ reporty su vzdy velmi zabavne 😉 hodnoty tohto extremneho vyjazdu dosahujem pri behu ked sa flakam, len vzdialenosti byvaju zhruba 8-10x dlhsie. moj prvy cyklovyjazd v tomto roku meral 16km, priemerkou 21km/h, rano pred robotou, len aby som zistil, co vsetko treba na bajku po zime nastavit.
    fakt by bolo dobre menej sediet na zadku pri pocitaci a radsej nim (zadkom, nie pocitacom) castejsie hybat niekde vonku. netreba to prehanat, ale byt takto velmi zniceny po 1,5km rovinke hrozi infarktom v 35-ke.

  2. Niečo zle pozerám lebo nejako nerozumiem tvojmu reportu k tomu. Terén mierne do kopca – 19m Climb. Veď to je rovinka. Pauzoval nestíhal? Je tam prejdených 1,5 km po rovinke v rýchlosti s ktorou sa ide kopec. Trénuj a musíš to dať štyrikrát rýchlejšie po pár kilomentroch.

Komentáre sú uzavreté.