PR:Produktové tipy Olympus

 

Olympus PEN Mini E-PM1
Život je príliš krátky na ošklivé fotoaparáty. Alebo komplikované menu. Alebo nepodarené zábery. Preto je dobré vedieť, že existuje vo všetkých smeroch dokonalý Olympus PEN Mini. Jeden z najmenších a najľahších fotoaparátov na svete s výmennými objektívmi, ktorý dokáže spraviť prvotriedne snímky a nádherné videá v plnom FULL HD rozlíšení. Jednoduchšie to už proste nejde. Posunuli sme štýl a funkcionalitu na úplne novú úroveň a vyrobili sme najmenší a najľahší PEN, aký kedy uzrel svetlo sveta, nový PEN Mini. Okrem jednoduchého ovládania a kompaktných rozmerov je nový PEN Mini plný inteligentných funkcií a režimov, ktoré robia z fotografovania zábavu s prvotriednym výsledkom. Vstavané menu Live Guide vám umožní nastaviť rôzne expoziční fotografické funkcie, bez toho aby ste k tomu potrebovali fotografické znalosti. Spolu so šiestimi umeleckými filtrami môžete popustiť uzdu fantázii a kreatívne sa prejaviť novým netradičným pohľadom na svet. Vďaka novému senzoru s 12.3 miliónmi pixelov a novému obrazovému procesoru sa môžete tešiť na špičkovú kvalitu snímok zhodnú s výsledkom z digitálnych zrkadloviek. A to nie je všetko: nový PEN Mini je veľmi elegantný a štýlový módny doplnok, ktorý si dokážete ešte viac prikrášliť pomocou výmenných dekoračných prstencov na objektív. V skratke je PEN Mini ľahký kompaktný fotoaparát s jedinečným dizajnom a funkciami rozmernej a ťažkej digitálnej zrkadlovky.

 

Olympus Tough TG-310
Nech si už vymyslíte čokoľvek, fotoaparát OLYMPUS TOUGH 310 to nafotí a nafilmuje. Je plný tých najodolnejších technológií. Dokonca aj pod vodou chráni batériu, kartu a porty dvojitý posuvný mechanizmus uzáveru. Objektív je chránený špeciálnou bariérou z tvrdeného skla. TG-310 je vodotesný do 3 metru pod hladinou, mrazuvzdorný do -10°C a nárazuvzdorný pre pády z výšky až 1.5 metru, takže sa nemusíte báť, keď sa fotoaparát dostane do rúk malých detí, ktorým čas od času môže vypadnúť z ruky, alebo sa rozhodnúť si vo vziať do vane, či bazénu. Rovnako ako TG-610, aj TG-310 je kreatívny prístroj pre fotografovanie a filmovanie, a o svoje záznamy sa ešte ľahšie podelíte s rodinou a priateľmi. Okrem ôsmych Magických filtrov pre fotografie a videá vo vysokom rozlíšení, ponúka fotoaparát aj funkciu snímania 3D fotografií. Vďaka kompatibilite s Eye-Fi kartami, môžete automaticky zdieľať svoje snímky bezdrôtovo s vašimi obľúbenými webovými stránkami alebo PC. Vďaka technológii HDMI je jednoduché sa o ne podeliť vo vysokom rozlíšení na televízoroch HDTV. Pre dokonalé zábery s veľkým priblížením sa môže TG-310 pochváliť 3,6-násobným širokouhlým optickým zoomom (28-102mm). Samozrejme, že je tento model rovnako nabitý funkciami, ktoré robia všetky fotoaparáty Olympus ešte ľahšie použiteľnými ako napríklad Duálna stabilizácia obrazu pre redukciu rozmazania snímky alebo funkcie Rozpoznávania tváre, Inteligentný Auto režim (i-Auto) či AF Tracking.

 

Olympus Smart VG-130
Pre všetkých, čo chcú kvalitné fotografie a video bez zložitých nastavovaní a za dostupnú cenu. Pre ľahké fotografovanie skvelých snímok ponúka fotoaparát Smart VG-130 VG rad automatických pomôcok ako tracking AF, inteligentný automatický režim (i-Auto), Shadow Adjustment Technology a pokročilú detekciu tvárí. S digitálnou stabilizáciou obrazu, päťnásobným širokouhlým optickým zoomom a 14 megapixelovým snímačom sa model VG-130 stáva viacúčelovým. Disponuje kvalitnou optikou Olympus a množstvom ďalších kreatívnych funkcií, ako je sedem magických filtrov, ktoré ešte viac podporia vašu tvorivosť. S veľkým a jasným farebným displejom LCD a veľmi štíhlym dizajnom je potešením z tohto modelu zdieľať snímky priamo na mieste s rodinou alebo priateľmi.

 

Viac informácií o fotoaparátoch nájdete aj na stránke spoločnosti Olympus

2 názory na “PR:Produktové tipy Olympus

  1. Ja viem že PR ale neodpustím si poznámku. Ľudia okolo mňa čo sa neporadili so mnou ale predavačom v obchode si pokupovali tie lacné olympusy. Na tie fotky sa nedá pozerať. Ale videl som fotky zo starého a strašne drahého olympusu, tuším trojmegapixel s obrovským objektívom. Dokonalé.

    • Lenže doba aj technológie sú už dnes predsa úplne inde. A aj malý foťák vie robiť zázraky. Stačí sa pozrieť napr na mobily voľakedy nedokázali fotiť pozerateľné fotky a pozri si iPhone 4 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.