Predstavenie Affiliate systému Parfumy.eu

Afilliate programy sú dnes celkom v móde. A tak Vám chcem dnes predstaviť jeden zaujímavý affiliate program. Jedná sa o program eshopu Parfumy.eu. Nuž teda poďme sa na tento affiliate systém pozrieť detajlnejšie.

Ako teda funguje affiliate na parfumy.eu ? Po jednoduchej registrácii ktorá spočíva vo vyplnení jednoduchého formulára počkáte na schválenie vašej registrácie administrátorom. Toto je celkom dobrý krok k vyššej serióznosti, a zabráneniu spamových registrácií. Takže aj keď budete možno čakať trocha dlhšie, je to krok správnym smerom . Po registrácii si vyberiete reklamnú plochu, ktorá je pre váš web tá najvhodnejšia a môžete začať zarábať na províziách. No a keď sme pri províziách, Tak si poďme povedať niečo o tom ako funguje vyplácanie provízie v parfumy.eu.

Vyplácanie provízií pri parfumy.eu funguje nasledovným spôsobom. Minimálna výška vyplatenej provízie je 50€. Do provízie sa zarátava každá jedna objednávka, prichádzajúca z vášho webu. Systém je tak isto chránený proti podvodom , aby sa predišlo podvodným kliknutiam. A iným nekalým pokusom o obohatenie sa. Mymochodom výška provízije je celkom zaujímavá. Za každú objednávku obdržanú cez vás, získavate odmenu vo výške 3€, čo myslím nie je až tak na zahodenie.

Ako skontrolujem koľko som vlastne zarobil ? Veľmi jednoducho. Admin rozhranie ponúka po prihláseni celkom kvalitný a detajlný pohľad na vaše provízie. Presne viete vyčítať, koľko parfumov sa predalo cez vašu registráciu, a tak isto koľko s toho je provízia pre vás. Takže čo sa prehľadnosti systému týka, naozaj mu nemožno nič vytknúť. Admin rozhranie, je spracované veľmi jednoducho intuitívne a ešte aj elegantne.

Čo dodať na záver ? Ak máte web, a chcete skúsiť zarábanie cez nejaký ten affiliate systém, a nevadí vám napríklad ani predaj pafumov, tak vrelo odporúčam do vašej pozornosti Affiliate program Parfumy.eu. Celkom by som bol inak zvedavý, koľko preklikov by bolo na banner na parfumy.eu z tak technicky zameraného blogu, ako je ten môj. Nuž uvidím možno systém otestujem aj v praxi.

2 názory na “Predstavenie Affiliate systému Parfumy.eu

  1. Bolo by dobré, ak by partner vedel vystaviť faktúru. Ak sa však jedná o väčšie portály (t.z. návštevnosť aspoň pár stoviek denne), je možnosť sa dohodnúť , aj na platbe bez faktúry. Pri väčších veľkých portáloch vieme dohodnúť zvlášt podmienky na mieru (bonusy, ceny do súťaží, …) Viac info na reklama@parfumy.eu vďaka

  2. Zaujimalo by ma vyplacanie provizii. Treba vystavit fakturu? Treba byt podnikatel? Ake su podmienky. Nieco podrobnejsie Brano. Diky

Nie je možné pridávať komentáre.