Prechádzam pod IE7 – definitívne

Tak definitívne som sa po menšej testovacej prevádzke rozhodol, že prechádzam pod Internet Explorer 7. IE7 vo svojej finálnej verzii je už veľmi použiteľný. Používateľské rozhranie je naozaj veľmi ergonomicky navrhnuté. A aj stránky sa načítavajú celkom svižne. Dajako Microsoftiem no čo už. Microsoft totiž začal konečne produkovať celkom použiteľné programy. Napríklad blogovací nástroj Windows Live Writer je veľmi dobrý. Len dúfam, že Microsoft pripravý aj Slovenský speller pre Live Writer. Tak isto je veľmi dobrý aj Windows media player vo  svojej najnovšej verzii. Viem odo mňa to znie trocha zvláštne. Ale Microsoft sa v poslednej dobe naozaj činí.

7 názorov na “Prechádzam pod IE7 – definitívne

  1. 😀 no možno odstránim ale zatiaš mi sem aspoň nelozí spam ponúkajúci všetko možné a nemožné. Aj keď možno mám len šťastie 😀

  2. Suhlasim s Misom 🙂 niečo také by ste mohli spraviť. Ale zase je možné, že pri ňom zostaneš, lebo keď si začal blogovať tiež som neveril, že ti to vydrží rovnako ako podcast a tam som sa mýlil, ale ty zvykneš takto prechádzať. Ale je pravda, že IE7 je veľmi dobre nevrhnutý a je ergonomický a pre bežného užívateľa je veľmi dobrý. Ale pre webdizajnéra to nie je najlepšie riešenie i keď vzhľad má pekný.
    Inak writer je vazna pecka. Urcite najkvalitnejsi soft od MS aky kedy spravili.

  3. IE7 je fajny pod vistou, beha to tam inak, funguje to takmer realtime, start, spustenie,ziadne swapovanie, ale aj tak vela stranok zobrazuje nekorektne. IE7 je pod XP veeelmi pomaly.

  4. Braňo, neuraz sa, ale pri tebe na slovo „definitívne“ neverím. Inak nechcel si IE7 testovať nejaký ten mesiac až dva? Čo keby sme uzavreli stávku, že ak sa vrátiš k Firefoxu alebo z IE7 prejdeš na iný prehliadač, tak mi dáš symbolickú korunu? Môžeme to aj nejako časovo ohraničiť.

Nie je možné pridávať komentáre.