PR: Aplikácia portálu sme.sk mieri do televízorov Samsung SMART TV

Bratislava, 11. júna 2012 – Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak predstavuje spoločne s portálom denníka SME špecializovanú aplikáciu pre používateľov Samsung SMART televízorov. Stránka, ktorá má svoju vlastnú doménu tv.sme.sk, je tak od dnešného dňa k dispozícii nielen na obrazovkách monitorov, ale aj SMART televízorov Samsung.

„Sme radi, že spolu s naším partnerom môžeme zákazníkom ponúknuť prvú čisto slovenskú aplikáciu a zároveň prvú aplikáciu so slovenským obsahom,“ uviedol Pavel Mizera, Content Specialist Smart TV spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Internetová stránka tv.sme.sk, ktorá patrí pod jeden z troch najnavštevovanejších portálov na Slovensku sme.sk, produkuje denne viacero spravodajských videí a zároveň ponúka aj pravidelné relácie.

„TV SME prináša návštevníkom Sme.sk veľké množstvo originálneho videa. No až teraz sa z nej stáva skutočná televízia. Z počítačov do pohodlia obývačky prenášame okrem spravodajstva aj našu zábavu s Pavlom Grausom a Samom Trnkom či auto-testy s Rasťom Chválom,“ uviedol Radoslav Augustín, hlavný projektový manažér Sme.sk. „Z webu do televízie prinášame možnosť vybrať si akú reláciu chcete sledovať. Naopak, úplnou televíznou novinkou je naše „Vysielanie“ s aktuálnym výberom najlepších videí, ktoré stačí spustiť a sledovať,“ dodal.

Aplikácia, ktorá prináša celý spravodajský obsah tv.sme.sk, obsahuje aj najúspešnejšie relácie: Ako prežiť…, Auto.sme.LIVE, Fotili sme ju, Hore bez, Sadni!, Screener a ďalšie. Aplikáciu je možné stiahnuť do televízorov a Blu-ray prehrávačov Samsung s pripojením na internet z roku 2010 a novších. Dostupná je pre slovenský a český trh.