Po pár mesiacoch hlásim návrat k Apple alebo ako jedno predsavzatie vyfailovalo

Spomínate si na moje veľké predsavzatie, že dám rok s Windows a Androidom? Nuž akosi to nedopadlo, a ja sa po čase vraciam znova k Apple ako primárnym pracovným nástrojom. A prečo vlastne toto predsavzatie tak krásne vyfailovalo?

Viete, že ani sám neviem? Ale viem, že už na začiatku sme sa s Andy Bodorovou doťahovali, že dokedy to vydržím, a ona dala termín tuším, že do apríla, a  trafila sa celkom presne.

 

Jednou z možných príčin vyfailovania predsavzatia po niekoľkých mesiacoch je fakt, že Apple má prosto jeden z najpremakanejších ekosystémov, čo sa týka previazania mobilov, macboookov a hodiniek.

 

Android je fajn systém, a nové verzie už sú dosť super. Avšak Apple to má prosto vychytané do detailov.

 

Na iPhone sa mi páči, že sa vám nestane to čo na Androide. A síce, že keď po dni zapnem mobil, zrazu som zavalený notifikáciami aj deň starými. Toto mi na Androide vadilo, a  vadí asi najviac.

 

Na druhej strane som však vlastníkom iPhone 6 plus, a ten je povedzme si rovno, už celkom veľký, a občas ho prezývam vyzliekač gatí.  😀   Ale to som trocha odbočil od témy.

 

Aby som tento post teda nejako rozumne uzavrel.. Jedným z hlavných dôvodov vyfailovania predsavzatia je jednoznačne vychytaný ekosystém Applu, a luxusná previazanosť cloudu, HW a SW, ktorú Android zatiaľ až tak nemá.

 

Samozrejme Android si nechávam ako sekundárny telefón, už len kvôli testovaniu rôznych aplikácií.