Ohliadnutie za TwineCampom 2011

Ako mnohý isto viete, včera som sa zúčastnil celkom príjemnej akcie,  nazvanej TwineCamp. O čo išlo? Bolo to totálne neformálne stretnutie geekov, marketérov a fanúšikov sociálnych sietí a médií pri dobrom vínku a jedle. A  o čom sa diskutovalo ? Samozrejme na pretras prišiel Facebook, Twitter ale aj najnovší prírastok do rodiny sociálnych sietí Google+.

08014656

08014664

Samozrejme sa popritom preberali aj témy totálne neajťácke. A koho ste tam mohli stretnúť ak by ste prišli ? Tak napríklad Michala Trubana z Websupportu, či Miša Meška z Martinusu. Alebo Peťa Kučerku z RIESENIA.com. A samozrejme chlapcov s Triad Avertizing, bez ktorých by táto akcia nebola celkom dobre možná.

08014667

08014661

A kde že sa to konalo ? Celá táto sešlosť, sa konala v nádhernom prostredí pod hradom Devín. Konkrétne vo Vieche sv Urbana. A keďže sme správny geekovia, tak od dnes sa v tomto mieste môžete checkovať aj na Foursqare.

08014655

Takže  ako hodnotím toto stretnutie ? Nuž jedine na výbornú. Spoločnosť bola veľmi príjemná a o zábavu nebola núdza. Jedlo a pitie bolo tak isto výborné. Dúfam, že takýchto neformálnych stretnutí bude len a len pribúdať.