Očakávam mini statív od DealExtreme

 sku_1307_1V týchto dňoch som dal na Ronyho odporúčanie, a cez eshop DealExtreme som si objednal miniatúrnu trojnožku pod kameru,v cene 4 doláre. DealExtreme uvádza, že pri posielaní formou AirMail, neplatím žiaden shipping. Nuž som celkom zvedavý, a hlavne pevne dúfam, že sa kvôli pár dolárom nezblázni náš colný úrad, a nebude po mne žiadať nejaké poplatky. Ak bude zasielanie fungovať spoľahlivo, možno si odtiaľ zaobstarám aj nejaké iné veci. Výber majú naozaj veľmi bohatý. Od celkom užitočných záležitostí, až po totálne neužitočné gadgety Nuž uvidíme. Ako náhle zásielka dorazí tak samozrejme dám vedieť ako to dopadlo.

6 názorov na “Očakávam mini statív od DealExtreme

  1. ja som tiez uz par veci z DE objednaval a najprv par prkotin za 5 dolarov a neskor uz veci tak cca za 50 dolarov a na colnici s tym problem nebol ziadny

  2. No ja som tam uz tiez cosi objednaval a colny urad saskoval.. Objednaval som tusim dokopy v hodnote 15 dolarov. A prisiel mi nejaky papier z colneho uradu, ze mam zaplatit (przadne policko) korun 😀 boli tam 3 moznosti na to ako sa k tomu vyjadrit a jedna bola aj e-mail tak som poslal e-mail a do tyzdna som to mal doma.

  3. ahoj Brano,
    ja som uz par veci z DE objednaval a naozaj to funguje, posielaju to bez shipping-u a trva to tak cca 10 az 14 dni, nepamatem si presne kedy to doslo. Zasielku som mal cca za 10 USD a bolo to deklarovane od nich ako GIFT – computer parts. Zda sa, ze sa to tu u nas nikto nepokusal ani otvarat.

Nie je možné pridávať komentáre.