Nový DOOM za mňa obrovské sklamanie a refund

Tak včera som sa celý deň tešil ako malé nahypované decko na nového DOOMa. I nainštaloval som ho ešte o jednej v noci za čerstva, reku nahrám prvé dojmy a ostal som šokovaný a hlboko sklamaný.

Prečo? Nuž po grafickej stránke je síce DOOM hostina, o tom niet pochýb. Ale príbehovo? No ehm a má vlastne nejaký príbeh?

Na tak nahypovanú vec som očakával aspoň intro, ktoré vás uvedie do deja, prečo ste skončili tam kde ste skončili, ale ono nič. Ocitnete sa na nejakom stole  ako obeť alebo čo a zrazu len vstanete a ste uvrhnutý do hry. Aby sme sa rozumeli mám rád rýchlu akciu ale preboha aspoň nech viem o čo ide a za čo vlastne bojujem.

Multiplayer? No ak by som to porovnal s Overwatch tak som sa pri DOOM strašne nudil a po prvom zápase som to vypol, a to to pri bete vyzeralo celkom nádejne, ale výsledok je viac ako smutný.

A ako bonius technických problémov. Chcel som pomocou Xsplit Gamecaster natočiť aspoň jedno video nech vás varujem, ale akonáhle som ho zapol z hry som nevidel nič a počul som len hudbu, keď bol vypnutý tak hra šla ok.

Takže záverom môžem povedať jedno. Hra šla na okamžitý refund, a myslím, že aj vy si ušetríteč značné sklamanie, aksi hru nekúpite. Znova sa potvrdilo, že prehypoivaná vec neznamená vždy hit. Rozhodne aspoň nie u mňa, a nie v tomto prípade.