Novinky okolo hry Eurotruck simulator 2

Spoločnosť SCS software dnes vo svojom rozsiahlom blogposte oznámila niekoľko dôležitých vecí. Prvou vecou je uvedenie  update 1.10 aj pre non steam hráčov. Stiahnuť si ho môžete na adrese http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php.

Ďaľšou vecou ktorou sa SCS zaoberá, je večná debata Steam hráči verusu nonsteam hráči. Platforma Steam spoločnosti a tým pádom aj hráčom poskytuje výhodnejšie možnosti podpory, a okrem iného Steam poskytuje aj lepšiu ochranu proti pirátstvu.

Ďalej sa v blogu SCS zaoberá možnosťou kombinovania vydávania update a DLC, či to však bude na striedačku,a  oké presné DLC sa jedná zatiaľ nie  je celkom s postu jasné. Tu znova spomínajú Steam, ktorý veľmi napomáha pri distribúcii DLC a patchov.

Ešte čo sa podpory týka, SCS spomína, že sú ich maili temer nonstop  preťažené  otázkami ľudí, ktorý stratili svoj product key, alebo sa takto pokúšajú získať nečestne produckt key k pirátskej verzii. Tu jje znova výhodnejší Steam. Tam máte svoj product key totiž navždy, a nemusíte sa báť že ho stratíte.

Na záver blogpostu SCS spomína nové DLC. Tu však naznačuje, že to bude niečo väčšie ako len paintjobs. Hovorí priamo o mape.

Zdroj: Blog SCS

Ak sa zaujímate o  doplnky a mapy k tejto hre navštívte stránku ETS2mod.sk