Novinky: Eurotruck Simulátor 2 a nové DLC a Apple je na Instagrame

Priatelia, už dlho sa na mojom blogu nič neobjavilo. Ono popravde, v tomto prázdninovom období, sa toho ani veľa nedeje. V poslednom čase ma však zaujali dve správy, s tak trochu rozdieľnych svetov, a   tak sa na ne spoločne pozrime. 

 

Eurotruck Simulátor 2 a nové mapové DLC?  

Na blogu spoločnosti SCS, ktorá stojí za vývojom populárnej hry Eurotruck Simulátor  2, ďalej len ETS2, sa objavilo celkom zaujímavé video. 

Na tomto videu dvaja zamestnanci SCS sledujú futbalový zápas, ktorý náhle preruší prejazd kamióna, a  video je zakončené českou, a talianskou vlajkou. 

Samozrejme, sa špekuluje o tom, že  SCS pripravuje mapové DLC Taliansko, čo by aj zodpovedalo, 6 mesačnej periodicite od vydania Viva La France. Tak som sa spýtal PR manažéra SCS, a vlastne moje domnienky boli nepriamo potvrdené. A finálne oznámenie vraj bude do pár dní. 

Apple a Instagram 

Spoločnosť  @Apple  v týchto dňoch spustila svoj oficiálny Instagram účet.  Cieľ autorv, je zverejňovať tie najlepšie fotky zhotovené iPhonom. 

Podľa mňa je to dobrý nápad, a tak trocha sa čudujem, že s tým Aple prichádza až teraz. Totiž na tomto účte sa môže objaviť aj vaša fotogafia.Stačí ak za vaše foto dáte hashtag #ShotOnIphone. A ak budete mať šťastie, Apple vaše foto zverejní na svojom Instagram účte