Nové monitory pre hráčov i profesionálov od spoločnosti LG

Štvorica nových monitorov od LG je určená všetkým, ktorí trávia dlhé hodiny pri počítači a či už pre prácu či pre zábavu potrebujú verné zobrazenie, široké zorné pole, skvelú grafiku či rôznorodé možnosti nastavenia.

Ultraširoký monitor od LG (model 34UM67) je vybavený technológiou AMD FreeSync, vďaka ktorej sú všetky pohyby plynulé a rýchle aj behom hry náročné na grafiku. Monitor je prispôsobený vyslovene pre potreby hráčov. Napríklad ultraširoké zorné pole prináša možnosti, ktoré bežné monitory 16:9 neponúkajú. Black Stabilizer osvetľuje tmavé scény a sýto čierne oblasti, v ktorých sa môže skrývať nepriateľ. Funkcia Dynamic Action Sync potom minimalizuje odozvu a hra sa tak odohráva naozaj v reálnom čase. Pomer strán 21:9 podporuje napríklad populárne hry ako Battlefield 4, World Of Warcraft alebo ArcheAge.

Zakrivený 34-palcový monitor (model 34UC97) s Quad HD rozlíšením (3440 x 1440) a pomerom strán 21:9 je ideálnym pre profesionálnych grafikov a fotografov. Viac priestoru ponúka viac možností, náhľadov a zobrazenie farieb vo vysokej kvalite i z mnohých uhlov pohľadu. Monitor je kompatibilný s Thunderbolt™ 2.

LG_UM67_Monitor

Širokouhlý zakrivený multi-displej (model 34UC87M) ponúka niekoľko rôznych nastavení, ktoré ocenia predovšetkým obchodníci s akciami či profesionáli z oblasti finančníctva. Monitor môže slúžiť aj ako pracovná stanica či displej simultánneho zobrazenia veľkého množstva dát.

Digital Cinema 4K monitor (model 31MU97) s rozlíšením 4096 x 2160 s viac ako 99,5 percentami Adobe Color Space je skvelým pre presnú prácu s grafikou a farbami. Z tohtoročnej ponuky LG monitorov si vyberie naozaj každý, či študenti, či burzový maklér, nové modely zodpovedajú požiadavkám každého z nich.