Nitrianské bloggerské stretko 2011 prebehlo úspešne

Dnes alebo včera, to záleží na tom kedy čítate tento post, prebehol už šiesty ročník Nitrianskeho bloggerského stretka. A čo sa dialo na dnešnom stretku? Nuž po mojom príchode na stanicu, som si chcel dať v podniku Ty a Ja kávu a Marlenku, ako som si vždy tradične dával. Od tetuš pri bare sa však dozvedám novinku, že sú fajčiarsky podnik, a tým pádom neponúkajú žiadne zákusky ani nič podobné. Maximálne tak Horalku. Povedal som si ok. Lepšie niečo ako nič.

Následne sme sa s Mirom Vaňom alias Vandrákom a Depim presunuli do Irish pubu, kde sme dali veľké kofoly, a počkali na ďalšieho člena akcie Exota. Pomaly ale isto sme boli aj hladný. A tak sme sa rpesunuli do čínskej reštaurácie Panda na nnámestí. Poviem vám tie porcie čo servírovali v Pande boli riadne mega. A relatívne za málo peňazí ste mali až priveľa muziky.

Potom sme sa presunuli do parku na Sihoti. Tam sa k nám pripojil posledný člen výpravy, Miro Belániy. Exot sa potom od nás dočasne odpojil a mi sme sa presunuli do podniku zvaného Zanzibar. Tam sme si rýchlo dali kávu a Kofolu no a ja som sa pomaly pobral na stanicu domov. Chalani ostali potom ešte na afterpárty, kde bolo alebo je určite veselo. Tak isto záleží od toho kedy post čítate.

Tohoročné bloggerské stretko bolo celkom fajn, aj keď napokon neprišli chalani zo Žiliny, čo je trocha škoda. Snáď na budúce prídu. Mňa napokon zlomila únava a pravdepodobne sa ozvali dozvuky Trenčianskeho hradu. Ale celkovo hodnotím stretko ako veľmi príjemné

3 názory na “Nitrianské bloggerské stretko 2011 prebehlo úspešne

  1. exot a Branko, je mi ľúto že sme sa nezastihli, aaaach jaj veselo bolo 

Nie je možné pridávať komentáre.