Night t Line – Tv program založený na Twitteri

A znova tu máme správičku s Twitter sveta. Amerika si Twitter evidentne zamilovala. Stanica ABC totiž chystá týždennú show, ktorá bude tvorená na základe otázok , ktoré ľudia položia práve cez Twitter. Show bude mať názov Night t Line. A áno tušíte správne. To t v strede názvu značí Twitter. Ak to takto pôjde ďalej, tak Twitter už nič nezastaví. A ak troška popustím uzdu fantázie, tak poviem, že Twitter možno časom dobehne a predbehne aj Facebook. Nuž som fakt zvedavý kam táto Twitter mánia dospeje.

Zdroj: Mashable

5 názorov na “Night t Line – Tv program založený na Twitteri

  1. http://tr.im/l9cG Pekný koncept ako by mohli tweety v TV vyzerať. V Defacto atd. by to nemuselo byť až také zložité, stačí uzavrieť zmluvu s TV a tweety označovať nejakým hashtagom, tie by sa potom zobrazili na obrazovke v dolnej časti ako v Defacto alebo na TA3. Politici by potom na ne mohli odpovedať, je tu strašne široké pole využitia… Len kedy to bude 🙁

  2. Ešte ma tak napadlo využiť Twitter v politickej diskusii Na telo De Facto či Za 5 minút 12. To by však naša politická kultúra musela byť trocha na inej úrovni.

  3. Tak to som zvedavý aj ja. Veď ak máš nápad na nejaký užitočný Twitter kanál, tak ti nič nebráni v realizácii.

  4. Ja som zasa zvedavý, či sa začne niečo s Twitterom v TV aj na Slovensku. Dúfam, že áno

Nie je možné pridávať komentáre.