Neprepusteni.sk – zmerajte si šancu na prepustenie s práce

Pracovný portál JOBLIFE pripravil celkom zaujímavú stránku, pod názvom Neprepusteni.sk. Táto stránka Vám vtipnou formou, a samozrejme s trochou nadsázky, za pomoci krátkeho testu oznámi, akú máte šancu, že nebudete prepustený zo svojho súčasného zamestnania. Stránka Neprepustení.sk , však nie je len tak samoúčelne vytvorená. Za pomoci tejto stránky a portálu JOBLIFE môžete vyhrať 33 online kurzov na prestížnych univerzitách ako sú OXFORD, HARVARD a CAMBRIDGE. Takže myslím, že toto sú naozaj hodnotné a prospešné ceny, ktoré Vám môžu pomôcť v tom aby ste aj naďalej zostali neprepustení, a prípadne aj postúpili na lepšie miesto, trebárs v rámci firmy. Tak čo akú máte šancu že budete neprepustení ? Pochváľte sa v komentároch.

4 názory na “Neprepusteni.sk – zmerajte si šancu na prepustenie s práce

  1. zase kapitola o horných 1O OOO. čo tak merač aj na tú spodnejšiu vrstvu – robotníci alebo ľudia v službách? Čašníci, predavačky a pod?

  2. Prepáč, uniklo mi to v tej záplave chýb, ktoré si urobil v tak krátkom texte.

  3. Ten merač je blbosť, lebo vôbec neráta s možnosťou, že niektorým firmám sa darí, ba dokonca prežívajú najlepšie obdobie svojej existencie.

Nie je možné pridávať komentáre.