Nedeľná rybačka bola výboným relaxom

Dnes alebo včera, to záleží od toho kedy čítate príspoevok, som sa vybral s jedným známym na ryby. Tak veru dobre čítate. Ja počítačový maniak som sa rozhodol vybrať sa na ryby. Nuž musím konštatovať, že to bol veľmi dobrý ťah, vypadnúť na celý deň od všetkej tej techniky. Najprv sme sa boli poozrieť toť za Stupavou na hrádzi. Zabite ma ale ozaj neviem ako sa tá nádrž volá.

Síce sme tam do poludnia nechytili ani jednu rybu, ale bol to aspoň celkom dobrý tréning na narábanie s udicou. Po obede sme sa začali presúvať. Najprv sme preskúmali koryto miestneho ramena, avšak tam bolo tak málo vody, že sa ani neoplatilo udicu nahadzovať. Napokon sme sa presunuli k jednému malému avšak nádhernému jazeru. Tu sme hneď na prvý záber ulovili jedného Ostrieža. A potom už vôbec nič.

Ale viete čo ? Nešlo nám ani tak o to chytiť more rýb. Aj tá jedna potešila a aj tá mrcha čo mi z háčika zdrhla mi predsa len spravila radosť, že sa unúvala venovať tomu háčiku pozornosť. Tak či onak bol to skvelý výlet, a parádny relax. Mám pocit, že ma rybárčenie začína dáko nebezpečne baviť. Toto totiž určite nebola moja posledná rybačka.

3 názory na “Nedeľná rybačka bola výboným relaxom

  1. Nadpis: „Nedeľná rybačka bola výboným relaxom alebo ako sme chytali ryby bez rybárskeho lístka“ 😉

Nie je možné pridávať komentáre.