Nebezpečná misia celkom poučný program

jojlogo Dnes na TV JOJ dávali kompletnú show Nebezpečná misia, a to všetkých 5 častí. Show to bola spracovaná veľmi dobre. A jasne občanom ukázala čo všetko naša armáda vie, a že to nie je až taká sranda ako sa niektorým môže zdať. Tak isto ukázala, že vojaci nie len bojujú, ale aj zachraňujú ľudské životy. Tak isto ste sa mohli dozvedieť, že Lešť, je celkom rozsiahle cvičisko, ktoré je pripravené na nacvičenie snáď všetkých mysliteľných situácií. Takže v podstate v tomto prípade nešlo len o hlúpu reality show z armádneho prostredia, ale aj o šikovný ťah ako priblížiť aspoň časť toho čo naša armáda dokáže.

4 názory na “Nebezpečná misia celkom poučný program

  1. No tak ja som videl všetky časti. Niektoré boli lepšie, iné stáli vážne za prd…. Ono nápad to bol dobrý, spracovanie tiež, no v niektorých situáciach sa zúpčastnení proste nezdržali a začali sa smiať, čo to bolo aj pre nich trápne. Napr. situácie: "Išli vo vozidle a zrazu prepad a začalo sa okolo nich strielať" a oni sa začali smiať 😀 Takisto pri výsluchu niektorí… Keby to je viac realistickejšie a nieje tam týchto trápností, bola by to super show. Ešte to mohlo byť dlhšie aby boli všetci viac zničení a potom by sa im už ani smiať nechcelo.. 😀

  2. Videl som omylom prvu cast a necahapal som pointe ze co tym vsetkym chceli vlastne povedat. Urcite to nebolo zadarmo, prislo mi to velmi trapne – s JOJ to ide dolu vodou, mozno ma najviac vlastnej tvorby ale jej hodnota je nulova.

Nie je možné pridávať komentáre.