Návšteva v ZOO v Chesingtone

Včera sme si povedali, že je čas vybrať sa zase na nejaký zaujímavý výlet po okolí. Po menšom plánovaní a googlení sme sa rozhodli pre Chesington. Respektíve o ňom už bolo rozhodnuté dávnejšie, len bolo treba pripraviť a naplánovať trasu, ako sa tam dostať. A tak sme vyrazili s Martinovou ženou Heňou a deťmi smer Chesington. A čo , je vlastne v Chesingtone také zauímavé k videniu ?

Jednak je tam obrovský zábavný park, a podruhé je tam perfektná Zoo, ladená v africkom štýle.  Keďže však nebola sezóna, tka bola časť s atrakciami zábavného parku uzatvorená, a otvorená bola len ZOO. Avšak poviem vám, že aj tu bolo na čo pozerať. Nachádza sa tu množstvo zvierat, od levov, cez tigre až po  plazya rôzne jaštery. Samozrejme nechýbali ani tučniaky či tulene.Mám dojem, že Chesingtonská ZOO schová do vrecka ľavou zadnou aj tú Bratislavskú, či Bojnickú.

Inak keď sme pri tej časti so zábanvým parkom. V Chesingtone sa mi neviem prečo vybavila stará dobrá klasická stratégia Rollercoaster tycoon, kde ste spravovali práve takýto zábanvý park, a s pohľadu ajťáka som mal pocit ako keby si tvorcovia hry vzali inšpiráciu aj tu v Chesingtone.

Takže ak máte radi ZOO a budete v anglicku, určite nevynechajte Chesington. A ak budete maať to šťastie, že tu budete cez sezónu, určite choďte aj do časti s atrakciami zábavného parku. Myslím, že určite neolutujete.

fotografie v pokračovaní článku