Najväčšia odborná IT konferencia Macro ShowIT prichádza do Bratislavy

Do Bratislavy prichádza najväčšia odborná IT konferencia Macro ShowIT. Práve tá je jednou z možností, kde získať najnovšie informácie zo sveta profesionálov IT. Počas troch dní sa návštevníci budú môcť dozvedieť množstvo zaujímavostí o novinkách ako Microsoft SQL Server 2014, Windows Server 2012 R2 či System Center 2012 R2. Prednášajúci sa budú zaoberať tiež témami etického hackingu, metódach, ktoré využívajú hackeri a ako sa im brániť. Na svoje si tiež prídu fanúšikovia ASP.NET či Windows Azure alebo Virtual Machine Manager 2012 R2. Celkovo čaká na návštevníkov viac ako 45 vysoko odborných prednášok na tému aktuálnych noviniek v oblastiach IT Pro, Development a Security.

Prednášať budú skúsení certifikovaní profesionáli, lektori IT školiaceho strediska GOPAS a spoločnosti Microsoft Slovakia, ktorí sa zamerajú na praktické skúsenosti a ukážky. Macro ShowIT 2014 ponúkne na jednom mieste prednášky na vysokej úrovni technickej náročnosti – level 300 – 400, možnosť získať cenné know-how, rady a stretnúť odborníkov zo Slovenska, Českej republiky, ale aj zo zahraničia, pripravených na diskusiu.

Podrobnosti, ako aj zoznam spíkrov, ktorí vystúpia na Macro ShowIT 2014, nájdete tu.

„ShowIT je najväčšia IT odborná konferencia na Slovensku, ktorú organizujeme. Po úspešnej košickej Micro ShowIT verím, že sa stretneme s rovnakou pozitívnou odozvou aj v Bratislave. Pre návštevníkov sme si pripravili množstvo zaujímavých tém a noviniek, ktoré odznejú v rámci viac ako 45 odborných prednášok,“ povedala Andrea Horáčková, riaditeľka IT školiaceho strediska GOPAS, ktoré podujatie organizuje.

„Podujatie ShowIT je pre IT Pro komunitu naozaj výnimočné, pretože ide o odbornú konferenciu, jedinú svojho druhu na Slovensku. Obsah a technická úroveň prednášok môže byť zaujímavá nielen pre IT Pro, ale aj vývojárov,“ dodal jeden zo spíkrov, Boris Ulík, technický špecialista z Microsoft Slovakia.

Podujatie Macro ShowIT 2014 sa uskutoční od 11. februára do 13. februára 2014 na Fakulte informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity, účastnícky poplatok je: 181 eur bez DPH. Viac informácií na www.showit.sk.