Moje plány online aktivít pre rok 2015

Tak ani sme sa nenazdali, máme po Silvestri a rok 2015 sa nám pomaly ale isto rozbieha na plné obrátky. Nuž a v tomto poste by som vám rád priblížil, aké internetové aktivity plánujem pre  tento rok.

Blog

Čo sa týka blogu, tak tu celkom uvažujem nad zmenou konceptu, hlavne čo sa počtu postov týka. Teda nie kvantum článkov a minipostov denne. Ale povedzme jede alebo maximálne dva kvalitnejšie články na deň.

Samozrejme ani tento rok vás neochudobním o zaujímavé recenzie technologických noviniek, či o reportáže s konferencií, prípadne rôznych tlačoviek.

Tak isto chcem viac naštartovať aj video blogovanie, ktoré som koncom roka 2014 dosť zanedbal. Rozmýšľam, že napríklad piatky, by boli celkom fajn dni na pravidelné video blogy o tom čo sa udialo počas posledného týždňa.

Twitch a hry

Áno áno rád sa zahrám, a to hlavne jednu hru. Pravidelným čitateľom nemusím myslím spomínať, že sa jedná o Eurotruck Simulátor 2.

No a keďže nechcem byť súkromník, povedal som  si, že keď budem hrať, budem popri tom svoje viac menej úspešné snaženie streamovať aj na Twitch.

Chvíľu som hľadal názov pre kanál ktorý by ako tak súvisel s hrou, a bol zrozumiteľný aj pre prípadných anglicky hovoriacich divákov. No a voľba padla na názov Foxman Transport. Takže na tomto kanáli ma nájdete vždy keď budem streamovať. Avšak hlavná show bude vždy v sobotu od 22:00 do 24:00 večer.

Súkromné predsavzatia??

Nuž popravde tie som si nedával radšej žiadne. Aj keď jednu vec by som celkom rád urobil. A síce zbavil sa konečne toho ponocovania.

Moja predstava je asi taká, že by som zaľahol spať v týždni maximálne o polnoci, a vstával o ôsmej. Cez víkend sa to môže kľudne natiahnuť aj do tej jednej v noci. Nuž uvidíme. Pokúsim sa začať od pondelka.

Záver

Takže toľko moje plány internetových, a tak trocha aj súkromných aktivít pre rok 2015. Popravde sám som zvedavý ako plány napokon dopadnú v konečnom dôsledku. Ale veľmi rád by som ich dodržal na maximum.