Mobilom telefonujem čím ďalej tým menej

Veru posledného asi pol roka pozorujme jednu zaujímavú vec. Mobilný telefón v jeho pravom zmysle slova, začínam používať čím ďalej tým menej. teda čím ďalej tým menej vybavujem veci priamo telefonicky, a viac sa ich snažím riešiť online. Dlhodobé veci ako recenzie a zháňanie hostí do podcastu riešim buďto mailom, či prostredníctvom Facebooku, keďže ho používam aj ako pracovný nástroj. Krátkodobejšie veci a urgentnejšie záležitosti, prípadne veci s kamošmi z blízkeho okolia riešim hlavne na ICQ. A ak už sa naozaj inak nedá a ani mail a ICQ nezaberá, tak už použijem ten mobilný telefón. Avšak som telom aj dušou blogger, a tak aj vďaka iPhone som neustále online. A tak sa občas podarí, že vec ktorú som chcel pôvodne riešiť telefonátom poriešim online. Takže naozaj mobil v jeho pravom zmysle slova používam čoraz menej a menej. A ako ste na tom vy ? Stále pečiete mozog s priloženým mobilom na uchu ?  Alebo tiež už riešite svoje súkromné ale i pracovné veci online ?

6 názorov na “Mobilom telefonujem čím ďalej tým menej

  1. Osobne v poslednej dobe boduje najmä internet v mobile . Cez emaily vybavím všetko na takmer každom mieste , telefonujem už menej odkedy je výhodný net na mobil .

  2. Osobne v poslednej dobe boduje najmä internet v mobile . Cez emaily vybavím všetko na takmer každom mieste , telefonujem už menej odkedy je výhodný net na mobil .

  3. Mesacne pretelefonujem okolo 500 minut, u mna to ma stupajucu tendenciu, telefonujem casto.

  4. Mesacne pretelefonujem okolo 500 minut, u mna to ma stupajucu tendenciu, telefonujem casto.

Nie je možné pridávať komentáre.