Minutovka s Braňom Rácom

Tak som sa po čase vrátil ku svojim bloggerským koreňom, a rozhodol som sa, že nahrám po dlhom čase podcast. Jedná sa o taký menší súhrn udalostí za posledný týždeň nie len s PC a internetového prostredia. Ak sa Vám takéto minutovky budú páčiť, môžem v nich pokračovať aj naďalej. Inak Aký e podľa vás najvhodnejší deň v týždni na vydávanie takéhoto podcastu ?

Dnešné témy:
CrunchPad
Hotelicopter
Backlinks
Sedem

7 názorov na “Minutovka s Braňom Rácom

 1. ok … zhrniem (odhliadnuc od minibugu tvojho CSS – definovat background a color pre text area a inputy!!!!) backlinks som mal pocit v poslednej dobe, ze zamlcuju afffiliate-ov … pribudli mi nejaki, ale zrazu sa stratili z unpaid a vyplateni neboli …. chyba tam spatna kontrola, kto ze to je …)
  po dalsie, tvoj facebook plugin ma gramaticke chyby 😉
  po dalsie, taky to podcast sa mi paci 🙂

 2. ohladom toho Sedem…
  nevidel som, ale urcite bolo spomenute preco sa to vola Sedem, aj ked ich je v skutocnosti len sest…

  druha vec je taka, ze ako je to mozne, ze Andrej Bycan robi na STVcke 5proti5 a na Jujchu (citaj JOJke) stale vari (relacia Vari vam to)?

  asi pre ten isty dovod ako Viacvalcova nakruca relaciu Aj mudry schybi (pod zastitou producentskeho centra HATTRICK) a pod zastitou Juchu moderuje sedem. Aj ked je spolukonatelka v danom producenstkom centre, ale pevne verim, ze sa rozumieme. Pokial danej televizii neprekaza jej migrovannie a nie je to v ich zmluve blizsie specifikovane, tak ja osobne v tom problem nevidim… Ale osobne som toho nazoru, ze Markiza ako tak, ale Juchu, sa pozerat vobec neda. Dovolil som si tazku subjektivitu

  rad som sa tu znovu zastavil

  • Nuž ja som zasa opačného názoru. Markíza nič moc ale za to JOJ sa darí a veľmi dobre. A to je fajn. Ale to je samozrejme vec vkusu každého z nás. Ale musíš uznať že taký Markízácki seriál Rádio teda tomu velmi nedal na to aké mu robili promo. Ale ako vravím je to vec vkusu.

Nie je možné pridávať komentáre.